Fitness

7

Zajęcia fitness dla dzieci

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko więcej się ruszało, a tradycyjna gimnastyka wydaje Ci się nudna, to koniecznie zapoznaj się z naszą wyjątkową propozycją. Zajęcia fitness na trampolinach to doskonała alternatywa dla zajęć tego typu wykonywanych na podłodze. Dzięki wykorzystaniu trampolin ćwiczenia są nie tylko bardziej efektywne, ale także atrakcyjniejsze dla najmłodszych. Parki trampolin JUMP PLANET znajdują się w wielu lokalizacjach w całej Polsce, w każdym z nich prowadzimy specjalne zajęcia fitness dla dzieci.

FITNESS

Nasze placówki znajdują się w następujących miastach

Wyjątkowe zajęcia dla najmłodszych

Jeżeli zajęcia fitness kojarzą się Twojemu dziecku wyłącznie z nudnymi ćwiczeniami wykonywanymi w rytm muzyki, to zapraszamy do nas. Przekonasz się, że może być zupełnie inaczej. JUMP PLANET to park trampolin, dlatego wszystkie nasze zajęcia odbywają się właśnie na nich. Zajęcia fitness dla dzieci połączone z możliwością skakania na trampolinie, to coś, czemu trudno się oprzeć każdemu dziecku.

Nasz fitness klub przeznaczony jest dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu, jednak szczególną wagę przywiązujemy do zajęć dla dzieci. To właśnie najmłodsi potrzebują największej ilości ruchu, a jednocześnie najszybciej się nudzą. Dlatego nasi trenerzy są przygotowani do prowadzenia zajęć z dziećmi. Potrafią utrzymać ich zainteresowanie i zachęcać do aktywności przez cały czas trwania treningu.

Zajęcia fitness dla każdego dziecka

Dzieciaki mają mnóstwo energii i aby spożytkować ją w bezpieczny, sposób, najlepiej zapisać je na zajęcia fitness Jest to aktywność przeznaczona zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Zróżnicowane układy gimnastyczne pozwolą dzieciom na wzmocnienie kondycji fizycznej, poprawę postawy, a także na spalenie ewentualnych nadprogramowych kalorii. Gimnastyka prowadzona na trampolinach jest jednocześnie doskonałą zabawą. 

Ćwicząc, dzieci nie tylko dają ujście swojej energii, ale także wzmacniają mięśnie i układ odpornościowy. Zajęcia fitness na trampolinach dla dzieci to zupełnie nowa jakość ćwiczeń. Połączenie gimnastyki z elementami akrobacji sprawia, że dzieci ćwiczą dużo chętniej, a do tego wydajniej. Pozwala to na szybkie osiągniecie efektów takich jak poprawa gibkości, wytrzymałości oraz koordynacji ruchowej. Lepsza sprawność i wydolność przydadzą się nie tylko podczas gimnastyki, ale także w codziennym życiu.

Fitness klub w parku trampolin

Fitness dla dzieci to doskonała odskocznia po wielu godzinach spędzonych przy biurku. To szansa na niczym nieskrępowaną zabawę połączoną z gimnastyką pod okiem naszych wykwalifikowanych trenerów. Jest to bardzo prosty sposób na wypracowanie w dzieciach potrzeby aktywności. Jeśli już teraz podejmą treningi, to z pewnością zaowocuje to w przyszłości. Z wiekiem maleje nasza aktywność fizyczna, dlatego niezwykle ważne jest, aby nauczyć dzieci, że fitness to przede wszystkim zabawa. Tu nie ma rywalizacji czy trudnych ćwiczeń, najważniejsza jest radość.

Zajęcia fitness na trampolinach przeznaczone są dla wszystkich kategorii wiekowych, jednak to właśnie dzieci czerpią z nich najwięcej radości. Nasi trenerzy zaopiekują się Twoim dzieckiem, zadbają o jego bezpieczeństwo i sprawią, że gimnastyka zacznie im się kojarzyć z fantastyczną rozrywką. Sprawdź gdzie znajduje się najbliższa siedziba JUMP PLANET i przyprowadź do nas swoje dziecko. Zajęcia fitness w parku trampolin to prawdziwa gratka dla każdego dziecka.

scroll up