Wskocz w VR!

Park trampolin w Kaliszu


Witaj w Jump Planet!
Wejścia odbywają się o pełnej godzinie
Tutaj grawitacja nie istnieje.
Informacja504 662 333
Start
Atrakcje Cennik i bilety

Godziny otwarcia

Godziny pracy parków

Poniedziałek – piątek
14.00 – 20.00
Sobota
10.00 – 21.00
Niedziela
10.00 – 20.00Zobacz jak dojechać

Trampoliny w Kaliszu

Jump Planet to nowoczesny park trampolin zlokalizowany w południowo-zachodniej części Kalisza. Na 1300 m² powierzchni przygotowaliśmy szereg atrakcji przeznaczonych dla gości w każdym wieku. To miejsce, gdzie znajdziecie nietuzinkową rozrywkę, zmierzycie się z prawami grawitacji, zadbacie o kondycję i dobre samopoczucie, a także zaplanujecie niezapomnianą imprezę. Do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy między innymi 70 różnych trampolin, 2 trampoliny sportowe, boisko do zbijaka, stanowiska do koszykówki oraz basen z gąbkami. Nie brakuje tu także strefy relaksu, w której po emocjonującej zabawie można odpocząć lub posiedzieć przy kawie, herbacie bądź zimnych napojach. Supernowoczesne wyposażenie oraz wykwalifikowana kadra to gwarancja niezapomnianej i bezpiecznej zabawy, a bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie w Jump Planet Kalisz ciekawe zajęcia dla siebie.

Atrakcje w Kaliszu i okolicach? Najlepsze w parku trampolin Jump Planet

Zastanawiacie się, jakie atrakcje oferuje Kalisz? Szukacie pomysłu, jak zaplanować spotkanie z przyjaciółmi lub wolne popołudnie z dziećmi? Zapoznajcie się z listą atrakcji, które przygotowaliśmy z myślą o naszych gościach, a z pewnością wybierzecie coś dla siebie czy dla najbliższych. Dla poszukujących interesujących zajęć sportowych nasz park trampolin przygotował akrobatykę, fitness, lekcje WF-u oraz ciekawe gry zespołowe. Najmłodsi z pewnością chętnie opanują nasze trampoliny podczas imprez urodzinowych czy specjalnych zajęć dedykowanych ich grupom wiekowym. Nasze atrakcje w Kaliszu sprostają również oczekiwaniom osób organizujących nieszablonowe imprezy firmowe i integracyjne. Szukacie oryginalnej oprawy dla wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego? A może marzycie, by odwiedzić park z trampolinami nocą i poskakać w asyście laserów i energetycznej muzyki? U nas to możliwe! Zapoznajcie się z listą dostępnych atrakcji w Kaliszu i zaplanujcie niezapomnianą zabawę z parkiem trampolin Jump Planet. Zachęcamy do dokonywania rezerwacji.

Kup bilet

jumpticket indywidualny

Pon. - Pt.
35 zł/h
Kup bilet

jumpticket grupowy (od 6 do 10 osób)

Pon. - Pt.
24 zł/h
Kup bilet

jumpticket indywidualny

Sob., Ndz. i Święta
37 zł/h
Kup bilet

jumpticket grupowy (od 6 do 10 osób)

Sob., Ndz. i Święta
26 zł/h
Kup bilet

Każdy Gość zobowiązany jest do wypełnienia i podpisania formularza rejestracyjnego. Dzieci i młodzież do 18 roku życia, muszą posiadać formularz- zgoda rodzica, wypełniony oraz podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego

Pobierz zgodę rodzica Pobierz formularz rejestracyjny
Zobacz pełen cennik atrakcji

Atrakcje Jump Park Kalisz

scroll up