Oferta dla grup

Zajęcia fitness w Kaliszu

 

Fitness Kalisz

Jeżeli szukasz treningu, który nie tylko pomoże spalić nadmiar kalorii, ale także będzie świetną zabawą, to koniecznie zajrzyj do parku trampolin JUMP PLANET. Wśród wielu naszych propozycji znajdziesz wyjątkowe zajęcia fitness. Kalisz to jedno z wielu miejsc w Polsce, gdzie możesz nas spotkać. Nasze trampoliny od kilku lat cieszą się coraz większą popularnością wśród miłośników ruchu w każdym wieku. Skoki w rytm energicznej muzyki rozruszają każdego, niezależnie od wieku. Nasi instruktorzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo i pokażą Ci jak ćwiczyć, aby osiągnąć jak najlepszy efekt.

Fitness Kalisz, u nas zadbasz o formę

Standardowy fitness często szybko się nudzi, zwłaszcza jeśli nie widzisz natychmiastowych efektów. W przypadku zajęć na trampolinach jest zupełnie inaczej, tu nie ma miejsca na nudę, skacząc trenujesz i doskonale się bawisz, a twoje ciało nabiera siły i elastyczności. Fitness w Kaliszu to propozycja dla każdego, niezależnie od wieku, tuszy i stopnia sprawności. Amortyzujące skoki trampoliny odciążają stawy, dzięki temu możesz ćwiczyć dłużej i wydajniej niż na twardym parkiecie. Właśnie dlatego podczas zajęć w JUMP PLANET dużo szybciej zauważysz efekty ćwiczeń. Każdy podskok na trampolinie angażuje wszystkie Twoje mięśnie, to pozwala spalić znacznie większą ilość kalorii niż klasyczna gimnastyka.

Radosne zajęcia fitness Kalisz

Jednym z aspektów, które często podkreślają skaczące u nas osoby to ogromna radość, jaką dają ćwiczenia. Ćwicząc na trampolinie masz szansę przeciwstawić się grawitacji i poczuć się wolnym. Radosne podskoki kojarzą się ze szczęśliwym dzieciństwem, dzięki nam znów poczujesz dziecięcą radość! Intensywna gimnastyka i energetyczna muzyka sprawiają, że krew krąży szybciej i pojawia się w niej endorfina zwana hormonem szczęścia. Dlatego fitness Kalisz to doskonałe połączenie gimnastyki i radości. Po zajęciach wszyscy wychodzą od nas zmęczeni, ale szczęśliwi. Sprawdź na własnej skórze, jak fajnie jest skakać na trampolinie.

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up