(Za)skocz wakacje

Urodziny, organizacja imprez urodzinowych w Kaliszu

 

Kalisz to miasto, w którym możesz zorganizować najbardziej żywiołową oraz radosną imprezę urodzinową dla swojego dziecka. Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich pociecha miała fantastyczne urodziny do naszego parku trampolin, w którym zarówno jubilat, jak i jego goście mogą spędzić niesamowite chwile w atmosferze beztroskiej zabawy.

Organizujemy urodziny dla dzieci w różnym wieku, ale też o różnym poziomie sportowych umiejętności. Poziom zaawansowania nie ma znaczenia – liczy się tylko chęć do dobrej zabawy, którą nasi goście zawsze mają. Imprezy urodzinowe w Jump Planet są bezpieczne, bo odbywają się pod ścisłą kontrolą naszych instruktorów oraz animatorów, którzy czuwają nad tym, aby nawet najbardziej szalona zabawa nie zagrażała zdrowiu dzieci. W trakcie dwugodzinnego spotkania uczestnicy imprezy urodzinowej dla dzieci mogą skakać na trampolinach, pokonywać tor przeszkód, bawić się w basenie z gąbkami czy też zagrać w zbijaka lub siatkówkę. Zabawy ruchowe czy aktywność sportowa to świetny sposób na spędzenie miłych chwil razem z przyjaciółmi i niebanalną imprezę urodzinową, którą wszyscy zapamiętają na długo.

Każdy, kto organizuje u nas imprezę urodzinową dla dzieci ma również do dyspozycji odpowiednio przygotowaną salkę, w której można poczęstować gości wcześniej zamówionym tortem lub daniami z cateringu oraz odśpiewać jubilatowi tradycyjne „Sto lat”. Ważne również jest to, że urodziny dla dzieci nie przebiegają według jednego scenariusza – za każdym razem konsultujemy się z rodzicami i jubilatem, aby imprezę jak najbardziej dopasować do jego oczekiwań (całość możemy poprowadzić również w języku angielskim).

Zabawa w parku trampolin to najlepszy prezent dla każdego dziecka!

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up