Fitness Nowy Targ, Klub fitness Nowy Targ | Jump Planet Nowy Targ
 
Summer Jump Kids 2024

Zajęcia fitness w Nowym Targu

Nowy Targ – fitness dla Ciebie

Chcesz zacząć regularnie się ruszać, ale nie bardzo wiesz jakie zajęcia wybrać? Szybko się nudzisz, a klasyczny fitness wydaje Ci się zbyt trudny? To doskonale, zapraszamy Cię do parku Trampolin JUMP PLANET, fitness Nowy Targ to propozycja właśnie dla Ciebie. To zajęcia, które są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy systematycznie ćwiczą. Fitness na trampolinach to gimnastyka dla każdego bez względu na wiek, płeć, wagę czy dotychczasową aktywność fizyczną. Warto dodać, że ćwiczenia na trampolinach nie obciążają stawów i nie wymagają szczególnej sprawności.

Fitness Nowy Targ, zabawa i gimnastyka

Jeśli chcesz poczuć radość, jaką daje ruch, koniecznie wskocz na nasze trampoliny. Gwarantujemy, że będziesz się bawić doskonale. Zajęcia fitness Nowy Targ w wyjątkowy sposób łączą zabawę i gimnastykę, nawet nie zauważysz kiedy schudniesz, wysmuklisz sylwetkę, a do tego poprawisz kondycję. Nasi doświadczeni instruktorzy potrafią dopasować poziom zajęć do oczekiwań każdego z naszych gości. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i pomożemy poczuć się doskonale. Skacząc w naszym parku trampolin, wzmocnisz całe ciało oraz poprawisz równowagę i koordynację, a to wszystko w atmosferze świetnej zabawy.

Skocz na fitness w Nowym Targu

Fitness na trampolinach to trend, który cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Nic dziwnego, bo to nie tylko sport, ale także doskonała rozrywka. Fitness w Nowym Targu to bardzo energetyczne ćwiczenia, które nie tylko pozwalają spalić nadmiar kalorii, ale także są doskonałym treningiem cardio. Skoki na elastycznych trampolinach świetnie amortyzują pracę stawów, a jednocześnie mobilizują do wysiłku większość Twoich mięśni. W ten sposób możesz szybko ujędrnić ciało, wzmocnić mięśnie i poprawić sylwetkę. Warto też dodać, że trening fitness na trampolinach potrafi spalić więcej energii niż jogging, a jest od niego zdecydowanie fajniejszy.

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up