1 listopada

Zajęcia fitness w Ksawerowie

Bądź na bieżąco
Śledź nasze strony

 

Nowoczesna rozrywka, czyli fitness Ksawerów

Współczesny rynek zajęć sportowych rozwija się bardzo dynamicznie, głównie z powodu tego, że coraz więcej ludzi zaczyna regularnie dbać o swoją sylwetkę. Jeżeli Ty także chcesz zacząć się ruszać, mamy dla Ciebie zajęcia, które nigdy Cię nie znudzą. Fitness Ksawerów, czyli połączenie sportu i zabawy w nowoczesnym parku trampolin JUMP PLANET. To jedna z najciekawszych metod dbania o swoją kondycję. Zajęcia odbywające się na trampolinach pozwalają zapomnieć o grawitacji, skaczesz, ćwiczysz, a kalorie znikają. Większość ćwiczeń jest bardzo prosta, a o sukcesie stanowi ich intensywność. Na trampolinie wszystko robisz lepiej, szybciej i bezpieczniej.

Dlaczego warto wybrać fitness Ksawerów?

Kluby fitness wyrastają jak grzyby po deszczu, dlaczego więc masz wybrać fitness Ksawerów? Ponieważ, w JUMP PLANET mamy naprawdę duże doświadczenie, nasze parki trampolin cieszą się popularnością w całej Polsce, a nasi instruktorzy doskonale znają się na swojej pracy. Zapraszamy każdego, komu znudziły się klasyczne zajęcia fitness, u nas pokochasz je na nowo. Podczas ćwiczeń na trampolinach angażuje się wszystkie mięśnie, dzięki czemu sylwetka nabiera wymarzonego, harmonijnego kształtu. Skacząc, jednocześnie spalasz kalorie, rzeźbisz figurę i wzmacniasz mięśnie. Do tego jeszcze poprawiasz system odpornościowy i pracujesz nad poczuciem równowagi.

Fitness Ksawerów – skacz i baw się

JUMP PLANET to przede wszystkim park trampolin. U nas nie ma miejsca na nudę, każde zajęcia to nie tylko sport, ale także mnóstwo zabawy. Przychodząc na fitness Ksawerów, poprawisz nie tylko sylwetkę, ale także nastrój. Energiczna muzyka zmobilizuje Cię do ćwiczeń, a rytmiczne podskoki pozwolą pozbyć się stresów i zapomnieć o kłopotach. To świetna metoda na oderwanie się od problemów dnia codziennego. Wskocz na nasze zajęcia, przekonaj się, że gimnastyka nie musi być nudna.

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up