Zajęcia fitness w Wałbrzychu

Zajęcia sportowe fitness Wałbrzych

Chcesz szybko spalić kalorię i nabrać formy? Marzysz o poprawie kondycji, ale nudzi cię monotonne powtarzanie ćwiczeń na siłowni? Mamy więc dla Ciebie doskonałą informację, w parku trampolin JUMP PLANET prowadzimy innowacyjne zajęcia fitness. Wałbrzych to jedno z miast, w którym znajdziesz naszą placówkę – mieścimy się przy ulicy Wieniawskiego 19. Wskocz do nas i sprawdź, na czym polega fitness na trampolinach, gwarantujemy, że Ci się spodoba. Wszyscy nasi trenujący wracają do nas, bo świetnie się u nas bawią. Trampoliny wyzwolą Cię z ograniczeń grawitacji, dzięki temu poczujesz się lekko i radośnie.

Fitness Wałbrzych, sport to sama radość

Intensywne ćwiczenia na trampolinie nie tylko dają błyskawiczny skutek, ale także wiążą się z mnóstwem radości. Rytmiczne podskoki w takt energetycznej muzyki pozwolą Ci szybko spalić nadprogramowe kalorie oraz wzmocnić całe ciało. Podczas ćwiczeń angażowane do pracy są wszystkie mięśnie, dzięki czemu możesz harmonijnie wyrzeźbić sylwetkę. To ćwiczenia dla wszystkich, nie tylko dla szczupłych i wysportowanych. Nasi doświadczeni instruktorzy zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo i pomogą Ci znaleźć odpowiedni rytm. Fitness Wałbrzych to trening, który mobilizuje do działania wszystkie mięśnie, dzięki temu ćwiczysz także wytrzymałość i równowagę.

Odpocznij po ciężkim dniu na zajęciach fitness Wałbrzych

Po wielu godzinach spędzonych w pracy lub szkole należy Ci się odpoczynek. Najlepiej aktywny! Nic tak nie pomaga na stresy, jak intensywny ruch. W czasie zajęć fitness w Wałbrzychu uda Ci się nie tylko rozruszać wszystkie mięśnie, ale także poprawić nastrój. Endorfiny wydzielające się w trakcie intensywnego ruchu przegonią złe myśli. Skacząc zadbasz nie tylko o gibkie ciało, ale także o komfort psychiczny. Zapraszamy, sprawdź jak szybko pokochasz nasze zajęcia.

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up