Zajęcia sportowe dla dzieci

photo1

JUMP PLANET, czyli zajęcia sportowe dla każdego

Rozpiera Cię energia, a nie masz ochoty na żadną z tradycyjnych dyscyplin sportu? Twoje dzieci się nudzą, a nie chcesz, żeby spędzały czas przed ekranem? Mamy dla Ciebie doskonałą alternatywę – park trampolin. JUMP PLANET, czyli dwanaście lokalizacji w całej Polsce, w których organizujemy wyjątkowe zajęcia sportowe dla dzieci i dla dorosłych. Sprawdź sam, na czym polega zupełnie nowa jakość sportu.

Jakie zajęcia znajdziesz w JUMP PLANET?

Nasze parki trampolin to zajęcia sportowe dla dorosłych i dzieci w każdym wieku. Mamy propozycje, które zainteresują każdego niezależnie od stanu kondycji fizycznej. Trampoliny sprawiają, że każdy czuje się lżejszy, dzięki czemu, nawet jeśli na co dzień prowadzisz siedzący tryb życia, u nas poradzisz sobie z każdym zadaniem. Naszym podstawowym wyposażeniem są oczywiście trampoliny, w tym także skośne, ale mamy również inne ciekawe propozycje.

Jedną z największych atrakcji są zajęcia z akrobatyki prowadzone przez profesjonalnie przygotowanych instruktorów. Niezależnie od tego, czy są to zajęcia sportowe dla dzieci, czy dla dorosłych, dowiesz się jak bezpiecznie wykonać różnorodne figury akrobatyczne. Salta, szpagaty w wyskoku, gwiazdy, to tylko podstawowe elementy, których możesz się u nas nauczyć. Akrobacje wykonywane na trampolinach są niezwykle efektowne i dają wiele satysfakcji.

Zajęcia sportowe dla dzieci

JUMP PLANET to miejsce dla całej rodziny, gdzie szczególną opieką otaczamy najmłodszych. Maluchy mogą swobodnie skakać na trampolinach lub nurkować w basenie pełnym miękkich gąbek. Mogą także uczestniczyć w specjalnie przygotowanych zajęciach sportowych dla dzieci. Oprócz popularnych zajęć z akrobatyki proponujemy wspinaczkę po ściankach oraz duży wybór ćwiczeń uniwersalnych rozwijających motorykę i poprawiających kondycję fizyczną.

Dzieciom lubiącym rywalizację proponujemy grę w zbijaka na trampolinach lub siatkówkę na piaszczystym boisku. Chętnym dajemy możliwość wcielenia się w wojownika Ninja, który będzie musiał pokonać tor przeszkód, a następnie stawić czoła przeciwnikowi na wąskiej kładce. A to wszystko pod okiem wykwalifikowanych trenerów, którzy zapewnią bezpieczeństwo w trakcie zajęć sportowych dla dzieci.

Zajęcia sportowe dla dorosłych

Park Trampolin to miejsce zabawy dla całej rodziny. W JUMP PLANET prowadzimy zajęcia sportowe dla dorosłych. Niezależnie od wieku możesz na przykład nauczyć się skomplikowanych figur akrobatycznych albo odzyskać sprawność i spalić kalorię w trakcie zajęć fitness. Trampoliny sprawiają, że każde ćwiczenie nabiera zupełnie nowego wymiaru, okazuje się, że skacząc, można z łatwością pokonać wiele ograniczeń. Dzięki nim na nowo nabierzesz gibkości, poprawisz koordynację i zaczniesz cieszyć się ruchem.

Miłośnicy wyzwań sportowych mogą skorzystać ze strefy parkour, w której znajdą różnorodne przeszkody. Pokonanie ich będzie wymagało akrobatycznych wręcz umiejętności. Wśród naszych propozycji zajęć sportowych dla dorosłych są też boiska do zbijaka oraz siatkówki plażowej. Skrzyknij grupę znajomych i wybierz się do nas. Sprawdźcie koniecznie, jak fantastycznie możecie się razem bawić. JUMP PLANET to miejsce, w którym możesz oderwać się od rzeczywistości.

scroll up