Konkurs dla grup przedszkolnych

Zajęcia sportowe dla dzieci, sala zabaw dla dzieci w Głogowie

Zajęcia sportowe dla dzieci Głogów

 

Aktywność ruchowa młodego pokolenia, jest niezbędna dla ich prawidłowego rozwoju. Wiemy o tym doskonale, dlatego też nasi trenerzy, uwzględniając wiek i oczekiwania dzieci, przygotowują atrakcyjne zajęcia dla najmłodszych gości JUMP PLANET. Właściwie dobrane ćwiczenia, pozwolą zadbać nie tylko o zdrowie i kondycję dzieci, ale również zapewnią im mnóstwo radości i wspaniałej zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć sportowych dla dzieci w Głogowie już dziś.

Oferta zajęć dla dzieci w JUMP PLANET

Zajęcia sportowe dla dzieci w Głogowie, to przede wszystkim beztroska zabawa, która równocześnie rozwija sprawność fizyczną, koordynację ruchową oraz cechy motoryczne naszych maluchów. Na najodważniejszych i chcących się sprawdzić, czekają nasze super ścianki wspinaczkowe. Najmłodsi miłośnicy gier zespołowych z pewnością docenią możliwość gry w zbijaka, siatkówkę czy koszykówkę, a zainteresowane akrobatyką dzieci, nauczymy najróżniejszych figur i tricków akrobatycznych. Poza tym dzieci mogą wcielić się w nieustraszonego wojownika ninja, walczyć na poduchy na równoważni, czy spróbować szalonej zabawy w basenie z gąbkami.

Bogata oferta JUMP PLANET dla dzieci

Wszystkie zajęcia organizowane przez JUMP PLANET odbywają się pod bacznym okiem doświadczonych trenerów, którzy są nie tylko animatorami zabaw, ale także sprawują nad dziećmi czujną opiekę. Zapewniamy, że z nami nuda nie straszna, a każde dziecko znajdzie w naszym parku coś dla siebie.

Jedną z największych atrakcji Jump Planet, są organizowane przez nas niezapomniane przyjęcia urodzinowe oraz inne imprezy okolicznościowe. Na Wasze pociechy i ich gości, czeka ponad 2 godziny świetnej zabawy. W tym czasie rodzice i opiekunowie mogą wypoczywać w naszej Strefie Relaksu.

Dla dzieci

JUMP PLANET otacza szczególną troską swoich najmłodszych gości i zapewnia świetną zabawę przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Nasi trenerzy organizują dzieciom atrakcyjne zajęcia, w zależności od ich wieku oraz oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę, iż praca z najmłodszymi wymaga ogromnej fantazji, kreatywności, energii oraz pozytywnego usposobienia, a jednocześnie odpowiedzialności za ich komfort i zdrowie.

Naszym najmłodszym Gościom oferujemy:
  • beztroską zabawę na wybranych trampolinach;
  • ćwiczenia uniwersalne, rozwijające motorykę i sprawność fizyczną;
  • grę w zbijaka i siatkówkę
  • możliwość wcielenia się w wojownika Ninja, który musi pokonać tor przeszkód oraz stoczyć walkę na poduchy na wąskiej kładce
    szaloną zabawę w basenie z gąbkami
  • naukę figur akrobatycznych (salta, gwiazdy i innych ciekawych tricków)
  • wspinaczkę po ściankach

Wszystko odbywa się pod czujnym okiem naszych trenerów, którzy są również animatorami wszelkich zabaw i nie pozwalają naszym najmłodszym Gościom nawet na chwilę nudy!

Organizujemy również niezapomniane przyjęcia urodzinowe i inne imprezy okolicznościowe dla najmłodszych.

Opiekunom zapewniamy wypoczynek w sferze relaksu i możliwość obserwacji doskonałej zabawy podopiecznych.

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up