(Za)skocz wakacje

Zajęcia sportowe dla dzieci, sala zabaw dla dzieci w Wałbrzychu

Zajęcia sportowe dla dzieci Wałbrzych

Rozwój fizyczny najmłodszych to podstawa – zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej godzin spędzamy przed ekranami komputerów. Wiemy, jak ważne jest zadbanie o odpowiednią aktywność ruchową, dlatego oferujemy różnego rodzaju zajęcia sportowe dla dzieci w Wałbrzychu, które sprawiają maluchom wiele radości, jednocześnie kształtując ich sprawność i cechy motoryczne. Też chcesz zadbać o rozwój fizyczny Twojej pociechy? Przyjdź z nią do naszego parku trampolin JUMP PLANET i przekonaj się, że warto spędzić z nami czas!

Zajęcia sportowe dla dzieci – Wałbrzych

Nasi trenerzy są równocześnie animatorami zabaw dla dzieci – dzięki temu organizują liczne zajęcia, atrakcyjne dla danej grupy wiekowej i zgodne z jej oczekiwaniami. Osobom spragnionym rywalizacji i gier zespołowych oferujemy możliwość gry w zbijaka, koszykówkę lub siatkówkę. Taka rozgrywka pośród trampolin to nie lada wyzwanie. Pobyt u nas to przede wszystkim beztroska zabawa na trampolinach! Pozostali uczestnicy zabawy i zajęć sportowych dla dzieci w Wałbrzychu mogą w tym czasie postawić na wspinaczkę po przygotowanych przez nas ściankach lub zdecydować się na naukę figur akrobatycznych. Po takiej lekcji gwiazdy, salta i inne tricki przestaną sprawiać trudność. Nasi goście mają ponadto możliwość skorzystania z basenów z gąbkami, stoczenia walki na poduchy na wąskiej kładce czy też wcielenia się w wojownika ninja, pokonującego specjalnie przygotowany tor przeszkód.

Pozostałe atrakcje Oprócz wyżej wymienionych form spędzania czasu, naszym najmłodszym gościom oferujemy uniwersalne ćwiczenia, rozwijające sprawność fizyczną oraz cechy motoryczne. Wierzymy, że odpowiednio dobrane ćwiczenia mogą we właściwy sposób stymulować mięśnie, pozytywnie wpływając na rozwój fizyczny i sprawność każdego człowieka. W trakcie trwania zajęć sportowych dla dzieci w Wałbrzychu opiekunowie najmłodszych mogą spędzić czas w przygotowanej przez nas strefie relaksu. Tam, odpoczywając, mają możliwość podziwiania akrobacji w wykonaniu swoich pociech. Ponadto podejmujemy się w naszym obiekcie organizowania imprez okolicznościowych dla najmłodszych, w tym niezapomnianych przyjęć urodzinowych pośród trampolin. Nasi trenerzy dobiorą zadania dla uczestników przyjęcia w taki sposób, by wszystkie dzieci były zadowolone z aktywnie spędzonego u nas czasu.

Dla dzieci

JUMP PLANET otacza szczególną troską swoich najmłodszych gości i zapewnia świetną zabawę przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Nasi trenerzy organizują dzieciom atrakcyjne zajęcia, w zależności od ich wieku oraz oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę, iż praca z najmłodszymi wymaga ogromnej fantazji, kreatywności, energii oraz pozytywnego usposobienia, a jednocześnie odpowiedzialności za ich komfort i zdrowie.

Naszym najmłodszym Gościom oferujemy:
  • beztroską zabawę na wybranych trampolinach;
  • ćwiczenia uniwersalne, rozwijające motorykę i sprawność fizyczną;
  • grę w zbijaka i siatkówkę
  • możliwość wcielenia się w wojownika Ninja, który musi pokonać tor przeszkód oraz stoczyć walkę na poduchy na wąskiej kładce
    szaloną zabawę w basenie z gąbkami
  • naukę figur akrobatycznych (salta, gwiazdy i innych ciekawych tricków)
  • wspinaczkę po ściankach

Wszystko odbywa się pod czujnym okiem naszych trenerów, którzy są również animatorami wszelkich zabaw i nie pozwalają naszym najmłodszym Gościom nawet na chwilę nudy!

Organizujemy również niezapomniane przyjęcia urodzinowe i inne imprezy okolicznościowe dla najmłodszych.

Opiekunom zapewniamy wypoczynek w sferze relaksu i możliwość obserwacji doskonałej zabawy podopiecznych.

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up