(Za)skocz wakacje

Zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dzieci w Łodzi

Bądź na bieżąco
Śledź nasze strony

Moc atrakcji w Rodzinnym Parku Rozrywki Jump Planet w Łodzi

Każdy, kto lubi spędzać czas aktywnie, będzie zachwycony wizytą w Parku Trampolin. To miejsce, w którym na jednej przestrzeni znajdują się fantastyczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Można skakać wysoko w górę na mniejszych i większych trampolinach, zanurzyć się w basenach z gąbkami, pokonywać tory przeszkód, spełnić marzenia o lataniu. Atmosfera Parków Trampolin sprzyja zabawie, czas biegnie tu szybko. To doskonałe miejsca na organizację najfajniejszych urodzin oraz imprez integracyjnych, czy niepowtarzalnych lekcji W-F.

Zapraszamy grupy zorganizowane oraz osoby indywidualne

Najlepszą rozrywką dla dzieci są zajęcia ruchowe, gdzie najmłodsi mogą się wyszaleć do woli, skakać na trampolinach, wspinać na rozmaite ścianki i drabinki. Nie od dziś wiadomo, że ruch to zdrowie, dlatego warto inwestować w zajęcia rekreacyjne odciągające dzieci i młodzież od komputera. Opracowywane przez naszych trenerów atrakcje dla dzieci, zostały w taki sposób przygotowane, aby jak najbardziej zaabsorbować wszystkich uczestników zajęć.

Zajęcia sportowe dla dzieci w Jump Planet Łódź

Aktywność fizyczna, do której zachęcamy dzieci, powinna im towarzyszyć nie tylko w ramach lekcji wychowania fizycznego, ale także w innych momentach życia. Mamy tego świadomość, dlatego dbamy o to, by w naszym parku trampolin JUMP PLANET najmłodsi mogli rozładować swoją energię, równocześnie dbając o poprawę kondycji, rozwój umiejętności i cech motorycznych. Z tego powodu organizujemy dla nich liczne zabawy i formy aktywności fizycznej podczas zajęć sportowych.

Akrobatyka? Nie tylko!

Część naszych zajęć obejmuje lekcje akrobatyki dla dzieci. Pod czujnym okiem trenera można nauczyć się różnego rodzaju figur i trików akrobatycznych takich jak gwiazda czy salto. Wiele osób docenia także nasze zajęcia ruchowe, podczas których najmłodsi mogą wspinać się na ścianki i drabinki oraz szaleć do woli na trampolinach, by po chwili zanurzyć się w basenie z gąbkami. Wierzymy, że ruch to zdrowie, dlatego dokładamy wszelkich starań, by pobyt u nas kojarzył się dzieciom z przyjemną rozrywką, której zapragną ponownie, zamiast spędzać czas przed ekranem komputera. Oprócz standardowych odwiedzin osób indywidualnych i zorganizowanych grup, w ramach zajęć sportowych dla dzieci (Akademia Malucha, Klub Kangurka, Klub Skoczka, Akrobatyka dla Smyka) oferujemy także możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej. Bez względu na to, czy są to urodziny, czy jest to inny powód do celebrowania – podczas spotkania realizujemy program rozrywek dostosowany do umiejętności wszystkich uczestników przyjęcia. Każde z dzieci otrzymuje ponadto upominki i dyplomy za udział w zajęciach, a animatorzy proponują aktywności angażujące obecne na sali maluchy do wspólnej, beztroskiej zabawy i wysiłku fizycznego.

Akademia Malucha! Dla dzieci 4-5 lat

Głównym naszym przesłaniem jest uśmiech, który ma towarzyszyć dziecku podczas wszystkich zajęć sportowych w ramach Akademii Malucha. Brak presji wyniku w tym wieku pozwala naszym uczestnikom na spokojny i harmonijny rozwój.

Oprócz frajdy z zabaw i przygód nasze Maluchy nauczą się podstaw gimnastyki oraz wzmocnią swoje zdolności manualne. Staną się bardziej niezależne, ponieważ rodzice nie muszą już im pomagać w ćwiczeniach, a są jedynie obserwatorami. Maluchy poczują, że traktuje się je już jako „duże dzieci”, będą nabierać poczucia własnej wartości i odczuwać dumę ze swoich osiągnięć. W tej grupie wiekowej priorytetem jest uczenie sprawności fizycznej.

Dzieci zwiększają swoją siłę, gibkość i zwinność podczas wprowadzania nowych umiejętności gimnastycznych w bezpieczny sposób.

Klub Kangurka! Dla dzieci 5-7 lat

Bez wątpienia dzieci, które od maleńkości są aktywne zwykle pozostają takie również w starszym wieku, mają lepsze wyniki w szkole i są radośniejsze. Regularnie ćwiczenia fizyczne są potrzebne w okresie, gdy dziecko przygotowuje się do pójścia do szkoły. Dzieci na tym etapie są gotowe do szlifowania takich podstawowych umiejętności fizycznych jak bieganie, skakanie, rzucanie, kopanie i łapanie. Nasz program Klubu Kangurka jest pomyślany tak, by przygotować dzieci do sportów grupowych i zwiększyć ich pewność siebie. Dzieci budują swoją siłę, równowagę, zwinność, gibkość i koordynację, a nasi instruktorzy wspierają je w tym dzięki pozytywnemu nastawieniu, pochwałom i tworzeniu atmosfery wolnej od nadmiernej rywalizacji. W tak przyjaznym otoczeniu dzieci ćwiczą wytrwałość i opanowanie.

Klub skoczka! Dla dzieci 7 – 12 lat

Pragniemy, aby nasze dzieci czuły się pewnie podczas zajęć WF w szkole. Jest to ważny, ale nie jedynym celem Jump Planet. Regularne ćwiczenia fizyczne wzmocnią pewność siebie dziecka, a w efekcie – jego umiejętności społeczne i umysłowe. Dzieci z Klubu Skoczka będą dalej rozwijać swoje zdolności motoryczne i gimnastyczne, poczucie własnej wartości i umiejętność gry zespołowej, z zachowaniem nacisku na zabawę i bezpieczeństwo. Jump Planet stworzyło program Klub Skoczka, który łączy ćwiczenia cardio z siłą i gibkością, przeznaczony specjalnie dla dzieci, które w tym wieku są szczególnie podatne na spędzanie wielu godzin bez ruchu przed ekranem telewizora czy komputera. Rozwijamy wytrzymałość i ogólne umiejętności motoryczne przez serie dynamicznych i ekscytujących ćwiczeń. Gdy ćwiczymy poszczególne grupy mięśni i poznajemy zasady zdrowego odżywania, wspólnie wpajamy dzieciom zasady zdrowego trybu życia. Wszystkie dzieci, niezależnie od ich zdolności sportowych, mogą w trakcie tych zajęć wiele zyskać.

Akrobatyka dla Smyka! Grupa początkująca i grupa zaawansowana

Dzięki tym zajęciom Akrobatyczne Smyki będą rozwijać swoją gibkość, równowagę, siłę, a co więcej uczyć się dyscypliny, koncentracji, pracy w grupie oraz świadomości własnego ciała. To zajęcia o wysokim poziomie adrenaliny, angażujące wiele partii mięśniowych. Są one pełne wyzwań, ale opracowane tak, by wspomagać indywidualny rozwój dzieci.
Akrobatyczne Smyki nauczą się pokonywać strach i zdobywać pewność siebie dzięki ćwiczeniom siłowym i akrobatycznym. Będą ćwiczyć stanie na głowie, podpór łukiem leżąc tyłem (mostek), salta a także wiele innych zaawansowanych i zapierających dech w piersiach ćwiczeń na trampolinach czy Airbagu.

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up