Konkurs dla grup przedszkolnych

Teen Night w Łodzi

Bądź na bieżąco
Śledź nasze strony

Odjazdowe imprezy dla nastolatków – Teen Night

Szukasz niezwykłej zabawy, na której możesz bawić się bez zakazów dorosłych? Chcesz wziąć udział w ekstra imprezie dla nastolatków i przeżyć pełną wrażeń przygodę? Jeśli tak zapraszamy do Jump Planet Łódź na Teen Night.

W naszym parku zapewniamy niezapomniane atrakcje dla nastolatków. Tu możesz bawić się z przyjaciółmi bez ograniczeń. Gwarantujemy doskonałą zabawę w blasku kolorowych świateł i laserów, podczas której możesz skakać na trampolinach, tańczyć, wspinać się na ścianki wspinaczkowe, a wszystko to przy nutach najnowszych utworów muzycznych. W czasie teen night jumpingu możesz wziąć udział w zawodach ze swoimi znajomymi oraz rywalizować w grach zespołowych.

W ramach teen nightingu organizujemy również urodziny, imieniny lub inną imprezę okolicznościową dla nastolatków. Wcześniej ustalamy indywidualny program atrakcji, gier i zabaw. Podczas uroczystości w ramach teen nightingu zapewniamy również przekąski, napoje, catering oraz tort dla jubilata.

Teen night jumping to doskonały pomysł na dostarczenie rozrywki uczestnikom półkolonii oraz obozów dla młodzieży. Dlatego zachęcamy do skorzystania z  atrakcji dla nastolatków oferowanych przez Jump Planet w Łodzi grupy zorganizowane. Zapraszamy do współpracy szkoły, ośrodki kultury, świetlice osiedlowe, kluby sportowe i inne placówki.

Teen night jumping

wprawi was w super pozytywny nastrój, rozładujecie energię i przeżyjecie świetną zabawę w gronie przyjaciół!

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up