(Za)skocz wakacje

Imprezy firmowe w Łodzi

Bądź na bieżąco
Śledź nasze strony

Korpo impreza? Tylko w JUMP PLANET

Przenieś się na planetę, gdzie nie ma grawitacji i ograniczeń, a obowiązuje prawo mega zabawy i relaksu!

Imprezy integracyjne – wyskokowo w Łodzi

Jesteś szefem grupy osób, kierujesz licznym zespołem, a może zarządzasz ludźmi w korporacji? Chciałbyś, aby Twoja drużyna była zgrana i nie żyła tylko tematami zawodowymi? Mamy dla Ciebie oraz Twoich współpracowników rewelacyjną propozycję na spędzenie wolnego czasu. Organizowane w Jump Planet imprezy firmowe to doskonała okazja, aby się wyluzować, a przy tym bliżej poznać kolegów zza biurka.

Co dają wyjścia firmowe?

Napięte terminy, deadliny na wczoraj oraz częste szkolenia nie sprzyjają bliższemu poznaniu się w pracy. Integracja w zespole to jeden z elementów, wpływających na efektywność wyników, a wspólna zabawa pogłębia relacje międzyludzkie. Aktywność fizyczna w połączeniu z dużą dawką śmiechu wyzwala pozytywne emocje, obniża poziom stresu, a przy tym dodaje energii. W trakcie imprezy integracyjnej widać zaangażowanie podczas rywalizacji sportowej, a wspólne zmagania budują i wzmacniają więzi, co przekłada się na atmosferę w pracy.

Imprezy firmowe – oferta

Jeśli planujesz zorganizować spotkanie integracyjne, Łódź jest idealnym miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. 2 godziny żywiołowej rozrywki, dynamiczna muzyka oraz zabawa w grupie to idealna forma integracji pracowników. Wśród atrakcji oferujemy gry zespołowe (zbijak, siatkówka, koszykówka) oraz basen z gąbkami, w którym można wykonywać akrobacje. Moc adrenaliny poczujesz podczas walki na poduchy i pokonywania toru przeszkód – wszystko pod okiem profesjonalnych trenerów! Wyjścia firmowe do Jump Planet to gwarancja odlotowej zabawy!

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up