Park nieczynny

Zajęcia sportowe dla dzieci w Lublinie

Rozwijające, sportowe atrakcje dla dzieci są doskonałym sposobem na pielęgnowanie zdrowego stylu życia u najmłodszych. W naszym Parku Trampolin Jump Planet nie brakuje więc radosnych rozrywek dla dzieci w każdym wieku. Beztroska zabawa na trampolinach odbywa się pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, którzy dbają o zapewnienie atrakcji dla dzieci oraz przyjazną atmosferę. Dzięki proponowanym przez trenerów grom i zabawom dla dzieci, pociecha rozwinie swoje zdolności motoryczne, a być może w przyszłości zechce kontynuować ścieżkę kariery akrobatycznej.

Sala zabaw wyposażona jest w nowoczesne sprzęty gimnastyczne czy baseny z miękkimi gąbkami. Skakanie na odpowiednio dostosowanych trampolinach to bez wątpienia najciekawsza rozrywka dla dzieci, ale w naszej ofercie najmłodsi akrobaci mogą także pielęgnować zdolność współpracy – zagrać razem z rówieśnikami w siatkówkę czy zbijaka. Nasza sala zabaw dla dzieci to także ciekawe tory przeszkód, a także radosne turnieje walk na poduszki. Wszystkie wspomniane atrakcje dla dzieci mogą być też częścią niezapomnianych urodzin, które z przyjemnością zorganizujemy w naszym obiekcie.

W naszym Parku Trampolin w Lublinie znajduje się także wygodna strefa relaksu, w której opiekunowie mogą usiąść przy pysznej kawie i obserwować pociechy w sali zabaw. Zapraszamy do świata wyjątkowych gier oraz zabaw dla dzieci!

Zajęcia sportowe dla dzieci Lublin

Trudno okiełznać energię, jaka drzemie w dzieciach. Wie o tym doskonale każdy rodzic, który obserwuje, jak maluchy zachowują się podczas aktywnych zabaw ruchowych. Wiemy o tym także my – dlatego przygotowaliśmy ofertę zajęć sportowych w Lublinie, która przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym pociechom.

Zajęcia sportowe dla dzieci – Lublin

W naszym parku trampolin JUMP PLANET oferujemy najmłodszym gościom szereg rozrywek, adekwatnych do ich wieku i zainteresowań. Przede wszystkim każde z nich może cieszyć się beztroską zabawą na trampolinach, zgodnie z własnym upodobaniem. Nad jej bezpiecznym przebiegiem czuwać będzie przez cały czas czujne oko trenera, będącego równocześnie animatorem zabaw. Dzięki niemu dzieci nie tylko mogą się świetnie bawić, ale też nie mają szansy się nudzić. Trenerzy nierzadko proponują najmłodszym rozmaite gry i zabawy, które pozwolą im rozwinąć sprawność fizyczną czy też zdolności motoryczne. Mnogość pomysłów i dostosowywanie ich do chęci naszych gości sprawia, że każda wizyta w naszych progach to zupełnie nowe, niepowtarzalne przeżycie dla dziecka.

I dla chłopców, i dla dziewczynek

Zajęcia sportowe w Lublinie to oferta zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek – każdy maluch ma szansę rozpoczęcia przygody z akrobatyką, ponadto na naszym obiekcie dzieci mogą zagrać ze swoimi rówieśnikami w takie gry jak zbijak czy siatkówka. Ponadto dajemy możliwość skorzystania z przygotowanych przez naszych trenerów torów przeszkód, a chętni mogą stoczyć turnieje walk na poduszki. Pewne jest jedno – żadne z dzieci nie będzie się nudzić, bo na każdym kroku czekają kolejne atrakcje i zabawy.

Wierzymy, że najmłodsi – bez względu na wiek i zainteresowanie – podczas aktywnych zajęć sportowych w Lublinie są w stanie uwolnić swój potencjał. Nasi doświadczeni animatorzy z pewnością zadbają o to, by każdy uczestnik zabawy wyszedł od nas zadowolony i z uśmiechem na ustach.

Strefa relaksu

Podczas gdy dzieci dają upust swojej energii pod czujnym okiem naszych trenerów, rodzice lub opiekunowie mogą odpocząć w przygotowanej przez nas strefie relaksu. Jednocześnie możliwe jest obserwowanie maluchów i ich akrobatycznych wyczynów.

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up