Zajęcia dla dzieci w Lublinie

Rozwijające, sportowe atrakcje dla dzieci są doskonałym sposobem na pielęgnowanie zdrowego stylu życia u najmłodszych. W naszym Parku Trampolin Jump Planet nie brakuje więc radosnych rozrywek dla dzieci w każdym wieku. Beztroska zabawa na trampolinach odbywa się pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, którzy dbają o zapewnienie atrakcji dla dzieci oraz przyjazną atmosferę. Dzięki proponowanym przez trenerów grom i zabawom dla dzieci, pociecha rozwinie swoje zdolności motoryczne, a być może w przyszłości zechce kontynuować ścieżkę kariery akrobatycznej.

Sala zabaw wyposażona jest w nowoczesne sprzęty gimnastyczne czy baseny z miękkimi gąbkami. Skakanie na odpowiednio dostosowanych trampolinach to bez wątpienia najciekawsza rozrywka dla dzieci, ale w naszej ofercie najmłodsi akrobaci mogą także pielęgnować zdolność współpracy – zagrać razem z rówieśnikami w siatkówkę czy zbijaka. Nasza sala zabaw dla dzieci to także ciekawe tory przeszkód, a także radosne turnieje walk na poduszki. Wszystkie wspomniane atrakcje dla dzieci mogą być też częścią niezapomnianych urodzin, które z przyjemnością zorganizujemy w naszym obiekcie.

W naszym Parku Trampolin w Lublinie znajduje się także wygodna strefa relaksu, w której opiekunowie mogą usiąść przy pysznej kawie i obserwować pociechy w sali zabaw. Zapraszamy do świata wyjątkowych gier oraz zabaw dla dzieci!

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up