Park nieczynny

Imprezy urodzinowe w Lublinie

Organizacja urodzin swojej pociechy spędza sen z powiek niejednemu rodzicowi. Dlatego my, jako specjaliści od dobrej zabawy, proponujemy powierzenie zorganizowania fantastycznej imprezy dla dzieci naszym kreatywnym animatorom w Jump Planet. Jeśli Lublin lub jej okolice to miejsce twojego zamieszkania, nie wahaj się i zaproś przyjaciół swojego dziecka na fajne urodziny na odlotowych trampolinach!

Urodziny dla dzieci to temat, w którym czujemy się doskonale, bo podobnie jak one uwielbiamy się bawić! Dlatego na naszych imprezach żadne dziecko się nie nudzi i wszyscy wracają do domu zadowoleni. Nasi trenerzy zadbają o każdego uczestnika zabawy oraz sprawią, że uśmiech na długo zagości na jego twarzach.

W ramach organizacji urodzin w Jump Planet zapewniamy dwie godziny wspaniałego szaleństwa pod okiem doświadczonych instruktorów, dla dzieci w każdym wieku, ale też o różnym poziomie sportowych umiejętności. Zarówno mali, jak i starsi uczestnicy imprezy mogą do woli skakać na trampolinach, wyładować energię podczas gier zespołowych, nauczyć się podstawowych figur akrobatycznych czy też sprawdzić się na torze przeszkód. Urodziny dla dzieci nie muszą przebiegać według ścisłego planu, bo my jesteśmy po to, aby spełnić marzenia jubilata i dostarczyć niezapomnianych wrażeń wszystkim gościom. Dlatego z chęcią wysłuchamy sugestii rodziców oraz dziecka, aby organizacja urodzin była jak najbardziej dopasowana do charakteru, ale też oczekiwań uczestników zabawy.

Urodziny dla dzieci w Jump Planet to także odpowiednio przygotowana salka urodzinowa oraz możliwość zamówienia cateringu czy tortu dla jubilata. My zapewniamy upominek dla bohatera imprezy, ale też wodę i skarpetki antypoślizgowe dla wszystkich dzieci bawiących się na trampolinach. Impreza w Jump Planet to świetny pomysł na fajne urodziny dla każdego dziecka!

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up