Park nieczynny

Lekcje WF-u, ćwiczenia fizyczne na trampolinach w Lublinie

Ciekawe zajęcia fizyczne dodają energii i motywują, a tym samym zachęcają młodych ludzi do aktywności na co dzień. Właśnie dlatego warto raz na jakiś czas opuścić szkolne mury i przenieść do świata aktywnej rozrywki. Jednym z najlepszych sposobów na zabawę połączoną z gimnastyką to wizyta w nowoczesnym Parku Trampolin Jump Planet. Nasz obiekt oferuje możliwość zorganizowania fascynujących lekcji wf-u, które nie tylko ucieszą, ale też zainspirują każdego ucznia. Zajęcia na trampolinach rozwijają najważniejsze sportowe zdolności – wpływają na sprawność, kondycję oraz zręczność.

Podczas zajęć w-f uczniowie pozostają pod opieką naszych doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o bezpieczeństwo oraz zapewnią niezapomniane wrażenia. W czasie gdy uczniowie oddają się radosnej gimnastyce, nauczyciele mogą odpocząć przy pysznej kawie w wygodnej strefie relaksu. Dajemy możliwość elastycznego układania grafiku zajęć w Lublinie oraz zapewniamy program dostosowany do możliwości uczniów.

Parki trampolin są miejscem często wybieranym na wagary w Lublinie, ale wcale nie trzeba robić sobie szkolnych zaległości, by doskonale się bawić w czasie lekcji wf-u. Zdecydowanie lepiej zorganizować lekcje wf-u w naszym Parku Trampolin. Lublin oferuje ponad 1000 m2 innowacyjnej powierzchni treningowej – baseny z miękkim wypełnieniem, miejsce do gry w szalonego zbijaka czy rozwijającą siatkówkę, a przede wszystkim akrobatyczne figury na bezpiecznych trampolinach.

Warto oderwać się na chwilę od szkolnych obowiązków i poczuć jak na najlepszych wagarach w Lublinie. Zachęcamy do kontaktu oraz do rezerwowania zajęć na trampolinach w Jump Planet!

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up