Oferta dla grup

Park trampolin w Płocku


Witaj w Jump Planet!
Tutaj grawitacja nie istnieje.
Informacja730 706 033
Start
Atrakcje Cennik i bilety

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek
14.00 – 20.00

Sobota – niedziela
10.00 – 20.00

Zobacz jak dojechać

Formularz organizacji przyjęcia urodzinowego

Szanowny Kliencie, w celu dokonania rezerwacji przyjęcia urodzinowego prosimy o wypełnienie formularza.
Uwaga:
 • Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z dokonaniem rezerwacji w wybranym terminie! Za dokonanie rezerwacji rozumie się podpisanie umowy oraz wpłatę kwoty zadatku (gotówka, karta lub przelew).

 • Pracownik Jump Planet skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia rezerwacji.

  Pakiet urodzinowy *
  Kliknij, aby zapoznać się z pakietami

  Dodatki (możesz wybrać wiele pozycji)

  * Pola wymagane

  Park trampolin w Płocku, to zabawa dla całej rodziny

  Jeżeli szukasz niepowtarzalnej rozrywki dla całej rodziny to koniecznie przyjedź do JUMP PLANET. To nie jest zwykły klub sportowy, to nowoczesny park trampolin! Płock to jedno z wielu miast, w których umieściliśmy nasze placówki. Nasza oferta to przede wszystkim połączenie sportu i rozrywki. To unikalny pomysł, który zapobiega pojawieniu się nudy w trakcie ćwiczeń. Klasyczna gimnastyka przeniesiona na trampoliny staje się fantastyczną zabawą. Nasi instruktorzy zadbają o Wasze bezpieczeństwo i pomogą zaplanować trening. Nasza oferta obejmuje szerokie spektrum zajęć zarówno indywidualnych, jak i zorganizowanych. Możesz brać udział w treningu, albo po prostu wpaść sobie poskakać.

  Płock – park trampolin, to wyjątkowa oferta

  Park trampolin w Płocku to duży wybór różnorodnych zajęć przeznaczonych dla wszystkich kategorii wiekowych. Zabawę na trampolinach mogą zacząć u nas nawet maluchy, specjalnie przygotowaliśmy dla nich bezpieczne baseny z gąbkami. Nieco większym proponujemy niepowtarzalne lekcje W-F prowadzone przez naszych wykwalifikowanych trenerów.

  Park trampolin Płock, to miejsce, w które warto zabrać przyjaciół. Wspólna gra w siatkówkę lub zbijaka będzie doskonałą odskocznią od codzienności. Poza tym możecie zorganizować u nas imprezę firmową, albo urodziny – dla siebie lub swojego dziecka.

  Dlaczego warto wpaść do parku trampolin w Płocku?

  JUMP PLANET to miejsce, w którym oferujemy doskonałą rozrywkę w bezpiecznym otoczeniu. Ćwicząc na trampolinach, szybciej spalasz kalorie, a przy okazji poprawiasz swój nastrój. Rytmiczne podskoki w rytm muzyki pozwolą Ci zdecydowanie poprawić napięcie mięśniowe i elastyczność całego ciała. Zajęcia na trampolinach to także poprawa równowagi, a dla chętnych nauka figur akrobatycznych. Jednak tym, co najważniejsze w naszym parku trampolin w Płocku, jest beztroska zabawa. Zapomnij o problemach, podskocz z radością!

  Kup bilet

  JUMPticket indywidualny

  Pon. - Pt.
  30 zł/h
  Kup bilet

  JUMPticket grupowy (od 6 do 10 osób)

  Pon. - Pt.
  24 zł/h
  Kup bilet

  JUMPticket indywidualny

  Sb., Ndz. i Święta
  32 zł/h
  Kup bilet

  JUMPticket grupowy (od 6 do 10 osób)

  Sb., Ndz. i Święta
  26 zł/h
  Kup bilet

  *za każdą przekroczoną minutę doliczamy 0,75 zł

  Każdy Gość zobowiązany jest do wypełnienia i podpisania formularza rejestracyjnego. Dzieci i młodzież do 18 roku życia, muszą posiadać formularz- zgoda rodzica, wypełniony oraz podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego

  Pobierz zgodę rodzica Pobierz formularz rejestracyjny
  Zobacz pełen cennik atrakcji

  Atrakcje Jump Park Płock

  Przepraszamy, ale nie ma jeszcze żadnej atrakcji.

  scroll up