Zmiana systemu wejść!

Park trampolin w Płocku


Witaj w Jump Planet!
Tutaj grawitacja nie istnieje.
Informacja730 706 033
Start
Atrakcje Cennik i bilety

Godziny otwarcia

Wejścia tylko o pełnych godzinach

Poniedziałek – piątek
14.00 – 20.00

Sobota – niedziela
10.00 – 20.00

Zobacz jak dojechać

Park trampolin w Płocku, to zabawa dla całej rodziny

Jeżeli szukasz niepowtarzalnej rozrywki dla całej rodziny to koniecznie przyjedź do JUMP PLANET. To nie jest zwykły klub sportowy, to nowoczesny park trampolin! Płock to jedno z wielu miast, w których umieściliśmy nasze placówki. Nasza oferta to przede wszystkim połączenie sportu i rozrywki. To unikalny pomysł, który zapobiega pojawieniu się nudy w trakcie ćwiczeń. Klasyczna gimnastyka przeniesiona na trampoliny staje się fantastyczną zabawą. Nasi instruktorzy zadbają o Wasze bezpieczeństwo i pomogą zaplanować trening. Nasza oferta obejmuje szerokie spektrum zajęć zarówno indywidualnych, jak i zorganizowanych. Możesz brać udział w treningu, albo po prostu wpaść sobie poskakać.

Płock – park trampolin, to wyjątkowa oferta

Park trampolin w Płocku to duży wybór różnorodnych zajęć przeznaczonych dla wszystkich kategorii wiekowych. Zabawę na trampolinach mogą zacząć u nas nawet maluchy, specjalnie przygotowaliśmy dla nich bezpieczne baseny z gąbkami. Nieco większym proponujemy niepowtarzalne lekcje W-F prowadzone przez naszych wykwalifikowanych trenerów.

Park trampolin Płock, to miejsce, w które warto zabrać przyjaciół. Wspólna gra w siatkówkę lub zbijaka będzie doskonałą odskocznią od codzienności. Poza tym możecie zorganizować u nas imprezę firmową, albo urodziny – dla siebie lub swojego dziecka.

Dlaczego warto wpaść do parku trampolin w Płocku?

JUMP PLANET to miejsce, w którym oferujemy doskonałą rozrywkę w bezpiecznym otoczeniu. Ćwicząc na trampolinach, szybciej spalasz kalorie, a przy okazji poprawiasz swój nastrój. Rytmiczne podskoki w rytm muzyki pozwolą Ci zdecydowanie poprawić napięcie mięśniowe i elastyczność całego ciała. Zajęcia na trampolinach to także poprawa równowagi, a dla chętnych nauka figur akrobatycznych. Jednak tym, co najważniejsze w naszym parku trampolin w Płocku, jest beztroska zabawa. Zapomnij o problemach, podskocz z radością!

Kup bilet

JUMPticket indywidualny

Pon. - Pt.
30 zł/h
Kup bilet

JUMPticket grupowy (od 6 do 10 osób)

Pon. - Pt.
24 zł/h
Kup bilet

JUMPticket indywidualny

Sb., Ndz. i Święta
32 zł/h
Kup bilet

JUMPticket grupowy (od 6 do 10 osób)

Sb., Ndz. i Święta
26 zł/h
Kup bilet

*za każdą przekroczoną minutę doliczamy 0,75 zł

Każdy Gość zobowiązany jest do wypełnienia i podpisania formularza rejestracyjnego. Dzieci i młodzież do 18 roku życia, muszą posiadać formularz- zgoda rodzica, wypełniony oraz podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego

Pobierz zgodę rodzica Pobierz formularz rejestracyjny
Zobacz pełen cennik atrakcji

Atrakcje Jump Park Płock

scroll up