Promocja!

Park trampolin w Opolu


Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa,
park pozostaje nieczynny do odwołania.
Informacja504 656 560
Start
Atrakcje Cennik i bilety

Godziny otwarcia

Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa
park w Opolu pozostaje nieczynny do odwołania.

Zobacz jak dojechać

Aby ciekawie spędzić wolny czas, warto wybrać się do Jump Planet. To niepowtarzalne miejsce zachwyciło już setki osób z okolic Opola. Obiekt wyposażono w rekreacyjne i sportowe trampoliny o łącznej powierzchni liczącej ponad 1 tys. m kw., a także w dodatkowe elementy w postaci basenu z gąbkami, koszy do koszykówki, rowerów, skakanek. To jednak nie wszystkie atrakcje w Opolu. Warto skorzystać ze ścianki wspinaczkowej oraz specjalnej strefy dla snowboardzistów i skaterów. Uwagę zwraca ścieżka gimnastyczna (jedna z wielu atrakcji w Opolu i okolicach), na której wykonuje się rozmaite tricki i akrobacje. Interesująco zapowiada się ponadto kino 9D. Park trampolin stanowi wyjątkowy punkt na mapie, dzięki czemu Opole przyciąga zarówno dorosłych, jak i dzieci. Obiekt spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Pozwala na połączenie dobrej zabawy i aktywności fizycznej. Po wyczerpującym treningu w województwie opolskim można zatrzymać się w strefie relaksu, by odprężyć się, popijając aromatyczną kawę lub orzeźwiające napoje.

W Jump Planet w Opolu organizujemy szereg dodatkowych zajęć, np. lekcje gimnastyki. Proponujemy także naukę akrobacji pod okiem wykwalifikowanego personelu. Osobom, którym zależy na wzmocnieniu tężyzny fizycznej i redukcji tkanki tuszowej, szczególnie polecamy fitness na trampolinach. Popularnością cieszą się ćwiczenia drużynowe, m.in. siatkówka i zbijak. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwają profesjonalni trenerzy. Należy wspomnieć też o atrakcjach w Opolu dla najmłodszych, które wspomagają rozwój motoryki i sprawności fizycznej. Organizujemy również imprezy urodzinowe, obejmujące zabawę na trampolinach, napoje, prezent dla solenizanta, udekorowanie sali, zastawę stołową. Zapewniamy opiekę animatora. Planując atrakcje na weekend, warto uwzględnić w nich park trampolin. Obiekt sprawdza się nie tylko w przypadku klientów indywidualnych, ale także pracowników firm. Spotkania integracyjne w Opolu to doskonały sposób na to, by zwiększyć lojalność i zaangażowanie zespołu, co przekłada się na wzrost konkurencyjności w branży.  

Kup bilet

jumpticket indywidualny

Pon. - Pt.
25 zł/h
Kup bilet

jumpticket grupowy (min. 6 osób)

Pon. - Pt.
18 zł/h
Kup bilet

jumpticket indywidualny

Sob., Ndz. i Święta
28 zł/h
Kup bilet

jumpticket grupowy (min. 6 osób)

Sob., Ndz. i Święta
22 zł/h
Kup bilet

Każdy Gość zobowiązany jest do wypełnienia i podpisania formularza rejestracyjnego. Dzieci i młodzież do 18 roku życia, muszą posiadać formularz- zgoda rodzica, wypełniony oraz podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego

Pobierz zgodę rodzica Pobierz formularz rejestracyjny
Zobacz pełen cennik atrakcji

Atrakcje Jump Park Opole

scroll up