Lekcje WF-u

1

Lekcje WF-u w parku trampolin!

Znudziły się wam klasyczne lekcje WF-u na boisku albo w sali gimnastycznej? Macie dość grania w piłkę i biegania po bieżni? To doskonale! W JUMP PLANET organizujemy lekcje WF-u w zupełnie inny sposób. W naszym parku trampolin wszystko odbywa się w rytmie podskoków. Zabierzcie swoją klasę do nas, a my zajmiemy się resztą. Gwarantujemy mnóstwo ruchu i zabawy oraz opiekę wykwalifikowanej kadry. Lekcja WF-u w JUMP PLANET to coś, czego nigdy nie zapomnicie.

WF na trampolinie? Tylko w JUMP PLANET!

Jeżeli Twoje dzieci rozpiera energia, która nie jest w stanie zmieścić się w ścianach szkolnej sali gimnastycznej, to mamy dla Was naprawdę interesującą propozycję. Lekcje WF-u odbywające się w naszym parku trampolin to doskonała odskocznia od codziennych zajęć w szkole. Zapraszamy do kontaktu z naszymi trenerami, przygotujemy dla Waszej klasy niezapomniane zajęcia sportowe.

Lekcja WF-u w naszym centrum sportowym składa się z takich samych elementów jak lekcja w szkole. Na początku odbędziemy rozgrzewkę, która pozwoli przygotować się do dalszych aktywności sportowych. W zależności od oczekiwań dzieci możemy zaproponować swobodne skoki na trampolinie lub naukę podstawowych figur akrobatycznych. Poza tym dzieci będą mogły rywalizować w grze w zbijaka na trampolinach, a najodważniejsi zmierzą się w bitwie na poduchy.

Ciekawa lekcja WF-u? Z nami to możliwe!

Zajęcia prowadzone pod okiem naszych sprawdzonych instruktorów pozwolą dzieciom spożytkować nadmiar energii. W tym czasie nauczyciele mogą bawić się razem ze swoją klasą lub odpoczywać w naszej strefie relaksu. Lekcje WF-u prowadzone przez naszych instruktorów wyróżniają się interesującym programem angażującym wszystkich uczniów niezależnie od stopnia ich sprawności fizycznej.

Wspólna zabawa w czasie lekcji WF-u w JUMP PLANET to świetny pomysł na urozmaicenie zajęć. Nasi instruktorzy dokładają starań, aby każda lekcja była inna. Kreatywne podejście do zajęć prowadzonych z dziećmi to jeden z naszych najważniejszych atutów. U nas nie ma miejsca na nudę. Dlatego nawet dzieci, które wolą spędzać czas na ławce, u nas angażują się przez całą lekcję. Możemy przygotować odpowiednie zajęcia dla każdej kategorii wiekowej, mamy pomysły zarówno na to, jak zabawić maluchy, jak i na to, jak zająć czas nastolatkom.

W JUMP PLANET dzieci skaczą z radością

Współcześnie już małe dzieci spędzają mnóstwo czasu przed ekranem komputera lub telewizora. To może skutkować znacznym obniżeniem sprawności fizycznej, a co za tym idzie pogorszeniem się ogólnej odporności, a także otyłością. Najlepszą metodą, aby poradzić sobie z problemami tego typu, jest zachęcanie dzieci do aktywności. Właśnie dlatego lekcje WF-u na trampolinach w JUMP PLANET to doskonały sposób na oderwanie dzieci od ekranu. 

Lekcja WF-u w parku trampolin to świetna odmiana dla klasycznych lekcji odbywających się w szkole. Gwarantujemy, że każdy z uczestników naszych zajęć będzie zadowolony. Wiemy doskonale, jak zachęcić do ruchu, jak sprawić, aby wszystkie dzieci nie tylko wzięły udział w zajęciach, ale także, aby wręcz skakały z radości. JUMP PLANET to 12 lokalizacji, także w mniejszych miejscowościach takich jak Chełm, Głogów czy Radomsko. Sprawdź, gdzie mieści się nasza najbliższa siedziba i zarezerwuj termin dla Waszej klasy już dziś!

scroll up