1 listopada

Lekcje w-f dla dzieci i młodzieży, ćwiczenia fizyczne w Ksawerowie

Bądź na bieżąco
Śledź nasze strony

 

Kreatywne zajęcia ruchowe w ramach zajęć szkolnych

Wielu osobom lekcje WF kojarzą się z monotonnymi ćwiczeniami powtarzanymi automatycznie za nauczycielem, co wiąże się z ciągłymi zwolnieniami lekarskimi, brakiem stroju oraz nagłymi niedyspozycjami dzieci akurat przed lekcjami wuefu. Mówimy stanowcze nie – nudzie lub notorycznym „wykrętom” uczniów przed aktywnością ruchową. Od tej pory wychowanie fizyczne będzie kojarzone się z dobrą zabawą i miło spędzonym czasem.

Wystarczy jedna wizyta w naszym parku w Ksawerowie, aby zmienić nastawienie niejednego dziecka do zajęć sportowych w ramach wychowania fizycznego. U nas pod okiem wykwalifikowanych trenerów można przeprowadzić rozmaite zajęcia szkolne w ramach lekcji WF-u, podczas których uczniowie będą świetnie się bawić oraz zapomną, że są na obowiązkowych lekcjach szkolnych.

Nasza oferta została stworzona z myślą o potrzebach nawet najmniej aktywnych ruchowo dzieci oraz nastolatków. Organizujemy rozgrywki sportowe, turnieje i szereg zajęć animacyjnych, w ramach których odbywają się rozmaite ćwiczenia fizyczne dla dzieci w różnym wieku. U nas wszyscy uczniowie chętnie wezmą udział w rozgrzewce, grach zespołowych, pojedynkach na poduchy czy w ćwiczeniach na trampolinie. Podczas lekcji wuefu prowadzone są również zabawy w basenach z gąbkami. Nasi instruktorzy prowadzą także w ramach kreatywnych zajęć szkolnych naukę figur akrobatycznych. Zestaw ćwiczeń jest zawsze dostosowany do wieku i możliwości uczestników. Przeprowadzone w Jump Planet Ksawerów lekcje WF przynoszą satysfakcję nawet najbardziej wymagającym uczniom. Z naszych usług korzystają szkoły z następujących miejscowości: Zduńska Wola, Pabianice, Łask, Sieradz, Łowicz, Ksawerów, a także przyjeżdżają wycieczki z innych miast, by zorganizować dodatkowe zajęcia szkolne.

Nasza oferta jest skierowana do przedszkoli, szkół, klubów sportowych, ośrodków kultury, uczestników kolonii oraz osób indywidualnych poszukujących bogatego zestawu ćwiczeń fizycznych dla dzieci i młodzieży. W każdym roku szkolnym odwiedzają Jump Planet setki uczniów uczęszczający do różnych szkół, aby wziąć udział w niecodziennych lekcjach WF-u.

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up