Promocja!

Zajęcia dla dzieci w Pile

Zajęcia sportowe dla dzieci Piła

Przyglądając się beztrosko biegającym dzieciom, łatwo można stwierdzić, że aktywność ruchowa jest nieodłączną częścią ich życia. Na pierwszy rzut oka widać, ile daje im ona radości i satysfakcji, a zmęczenie rzadko kiedy potrafi przyćmić frajdę, jaką czerpią ze wspólnej zabawy. Wiemy o tym doskonale, dlatego z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy liczne aktywności fizyczne, w tym zajęcia sportowe dla dzieci w Pile.

Zajęcia sportowe dla dzieci – Piła

W naszym parku trampolin JUMP PLANET każde dziecko może liczyć na świetną zabawę, bez względu na wiek czy zainteresowania. Nasi doświadczeni trenerzy są zarazem animatorami i dzięki swojej kreatywności potrafią zachęcić wszystkie dzieciaki do aktywności. Miłośnicy gier zespołowych z pewnością docenią możliwość zagrania w zbijaka lub siatkówkę, fani akrobatyki mogą wziąć z kolei udział w zajęciach pozwalających opanować takie tricki, jak gwiazda czy salto. Dzieci mogą również wcielić się w rolę wojownika ninja, który musi pokonać przygotowany przez trenera tor przeszkód, a następnie stoczyć trudną walkę na poduchy na wąskiej kładce.

Dbamy o rozwój fizyczny dzieci

Wiemy, jak ważna jest aktywność fizyczna u dzieci, niezależnie od ich wieku, dlatego w naszej ofercie zajęć sportowych dla dzieci w Pile znajdują się również ćwiczenia uniwersalne, które pozwalają rozwinąć motorykę dużą oraz sprawność i kondycję. Nasi goście mogą ponadto skorzystać ze ścianek wspinaczkowych w sali z trampolinami, nic nie stoi także na przeszkodzie, by dzieci postawiły po prostu na beztroską zabawę na wybranych trampolinach – oczywiście pod czujnym okiem dbającego o bezpieczeństwo trenera. Dzięki temu możliwe jest zaoferowanie dzieciom takich zajęć, na jakie mają w danym momencie ochotę, a to sprawia, że każde z nich czerpie radość z pobytu na naszej sali.

Wyjątkowa przygoda

Wierzymy, że podczas zajęć sportowych dla dzieci w Pile trudno narzekać na nudę. Mnogość atrakcji i możliwości, w połączeniu z kreatywnością trenerów i pomysłami najmłodszych sprawia, że każda wizyta w naszych progach to zupełnie nowe i niepowtarzalne doświadczenie.

Podczas gdy dzieci spędzają czas na zajęciach ruchowych, ich opiekunowie mają możliwość skorzystania z przygotowanej przez nas strefy relaksu. Tam mogą nie tylko odpocząć, ale równocześnie podziwiać zabawę swoich podopiecznych. Ponadto park trampolin oferuje możliwość zorganizowania przyjęcia urodzinowego lub innej imprezy okolicznościowej wśród trampolin, a nasi animatorzy zajmą się organizacją zabaw dla wszystkich uczestników przyjęcia.

Dla dzieci

JUMP PLANET otacza szczególną troską swoich najmłodszych gości i zapewnia świetną zabawę przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Nasi trenerzy organizują dzieciom atrakcyjne zajęcia, w zależności od ich wieku oraz oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę, iż praca z najmłodszymi wymaga ogromnej fantazji, kreatywności, energii oraz pozytywnego usposobienia, a jednocześnie odpowiedzialności za ich komfort i zdrowie.

Naszym najmłodszym Gościom oferujemy:
  • beztroską zabawę na wybranych trampolinach;
  • ćwiczenia uniwersalne, rozwijające motorykę i sprawność fizyczną;
  • grę w zbijaka i siatkówkę
  • możliwość wcielenia się w wojownika Ninja, który musi pokonać tor przeszkód oraz stoczyć walkę na poduchy na wąskiej kładce
    szaloną zabawę w basenie z gąbkami
  • naukę figur akrobatycznych (salta, gwiazdy i innych ciekawych tricków)
  • wspinaczkę po ściankach

Wszystko odbywa się pod czujnym okiem naszych trenerów, którzy są również animatorami wszelkich zabaw i nie pozwalają naszym najmłodszym Gościom nawet na chwilę nudy!

Organizujemy również niezapomniane przyjęcia urodzinowe i inne imprezy okolicznościowe dla najmłodszych.

Opiekunom zapewniamy wypoczynek w sferze relaksu i możliwość obserwacji doskonałej zabawy podopiecznych.

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up