Akrobatyka dla dzieci i zajęcia z gimnastyki w Mielcu

Zajęcia akrobatyczne

Piątek

➡️ 16:00-17:00 grupa młodsza, 17:00-18:00 wolna zabawa

➡️ 17:00-18:00 grupa średnia, 18:00-19:00 wolna zabawa

➡️ 18:00-19:00 grupa starsza, 19:00-20:00 wolna zabawa


Wtorek

16:00 -17:00 grupa początkująca, 18:00-18:00 wolna zabawa

17:00-18:00 grupa wiekowa 7-11 lat, 18:00-19:00 wolna zabawa

18:00-19:00 grupa wiekowa powyżej 11 lat, 17:00-18:00 wolna zabawa 

Sobota

➡️ 10:00-11:00 grupa młodsza, 11:00-12:00 wolna zabawa

➡️ 11:00-12:00 grupa średnia, 12:00-13:00 wolna zabawa

➡️ 12:00-13:00 grupa starsza, 13:00-14:00 wolna zabawaŚroda

17:00-18:00 grupa początkująca

18:00-19:00 grupa początkująca

Cennik:
  Karnet 4 wejścia – 120 zł – 30 zł jedno wejście
      Karnet 8 wejść – 220 zł – 27,50 zł jedno wejście 
Karnet 12 wejść – 300 zł – 25 zł jedno wejście
 
 

W cenie karnetu, otrzymujesz godzinny trening oraz godzinę wolnego skakania PLUS koszulkę sekcji

Marzysz o umiejętności wykonania salta, gwiazdy i innych figur akrobatycznych?

Z nami na pewno Ci się uda! Profesjonalne wyposażenie i wykwalifikowana kadra trenerska zapewniają bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń, dlatego w JUMP PLANET każdy jest w stanie rozwinąć zdolności gimnastyczne. Zarówno dzieciom, jak i dorosłym oferujemy:

  • ćwiczenia ogólnorozwojowe, pozwalające utrzymać doskonałą kondycję i uwolnić drzemiące pokłady energii;
  • ćwiczenia rozwijające motorykę ciała, koordynację ruchową, równowagę;
  • naukę figur akrobatycznych – dzięki nam w krótkim czasie opanujesz salto, przerzut w bok i inne godne podziwu tricki gimnastyczne;
  • naukę technik bezpiecznego lądowania i amortyzacji upadków, które przydadzą się również w życiu codziennym;

Posiadamy ścieżkę gimnastyczną przeznaczoną dla osób rozpoczynających przygodę ze skakaniem, na której każdy opanuje nowe umiejętności akrobatyczne, a także dwa tory przeszkód przeznaczone dla amatorów ekstremalnych przeżyć, którym nie straszny jest runmageddon!

Akrobatyka i ćwiczenia na trampolinach są doskonałą formą spędzania czasu wolnego. Wspierają kondycję fizyczną, rozwijają zdolności motoryczne – koordynację ruchową, gibkość, rozciągliwość. Dzięki nam oderwiesz się od codziennej rutyny, a przy tym opanujesz figury, które wzbudzą podziw znajomych i rodziny. Profesjonalna kadra trenerska zadba o Twoje bezpieczeństwo i zapewni niezapomnianą zabawę!

Nasi trenerzy przygotowani są do nauczania podstaw z zakresu akrobatyki, jednak sprostają także oczekiwaniom sportowców, chcących rozwijać posiadane już umiejętności.

Akrobatyka w Mielcu

Któż nie marzy o byciu sprawnym i wygimnastykowanym… Niektórzy jednak robią krok dalej i dokładają do tych marzeń wykonanie salta, gwiazdy i innych figur akrobatycznych. Mowa o Tobie? Świetnie się składa!

Zacznij z nami ćwiczyć akrobatykę

Jump Planet to miejsce, w którym razem z naszą wykwalifikowaną kadrą trenerską rozwiniesz swoje zdolności gimnastyczne. Nieważne, ile masz lat – ważne, czego się z nami nauczysz!

Oferta akrobatyki w JUMP PLANET

Zajęcia w Jump Planet obejmują przede wszystkim ćwiczenia ogólnorozwojowe, dzięki którym możemy uwolnić drzemiące w nas pokłady energii oraz wyrobić doskonałą kondycję. To jednak nie wszystko – akrobatyka to także ćwiczenia rozwijające motorykę ciała, koordynację ruchową i równowagę. Zapewniamy naukę figur akrobatycznych – dzięki nam w krótkim czasie opanujesz salto, przerzut w bok i inne godne podziwu tricki gimnastyczne. I wreszcie – nie zapominamy o odpowiednim finiszu. Na naszych zajęciach opanujesz techniki bezpiecznego lądowania i amortyzacji upadków, które przydadzą się również w życiu codziennym.

Akrobatyka dla każdego!

Zapraszamy do Jump Planet bez względu na Twoje dotychczasowe doświadczenia z akrobatyką. Na ścieżce gimnastycznej przeznaczonej dla osób rozpoczynających przygodę ze skakaniem swoje umiejętności akrobatyczne może rozwijać każdy. Z kolei dla amatorów ekstremalnych przeżyć, którym niestraszny jest Runmageddon czy inne biegi typu OCR, mamy dwa tory przeszkód. Odważysz się?

 

Nasi trenerzy mają odpowiednie przygotowanie do nauczania podstaw z zakresu akrobatyki dla początkujących. Są także w stanie sprostać oczekiwaniom osób na poziomie zaawansowanym, które chcą rozwijać posiadane już umiejętności. Dzięki wiedzy i doświadczeniu trenerów każdy wyjdzie z naszych zajęć usatysfakcjonowany.

Aktywne spędzanie wolnego czasu

Ćwiczenia na trampolinach i akrobatyka w Jump Planet to doskonała forma spędzania wolnego czasu w sposób aktywny. Prowadzone przez nas zajęcia rozwijają kondycję fizyczną oraz cechy motoryczne – koordynację ruchową, szybkość, zręczność i gibkość. Dzięki nam oderwiesz się od codziennej rutyny, a przy tym opanujesz figury, które wzbudzą podziw znajomych i rodziny. Co więcej, profesjonalna kadra trenerska zadba nie tylko o Twoją kondycję i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń, ale zapewni także niezapomnianą zabawę! Nie wierzysz? Przekonaj się!

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up