Summer Jump Kids 2024

Akrobatyka dla dzieci i zajęcia z gimnastyki w Mielcu

ZAPISY NA SEKCJĘ AKROBATYCZNĄ

W cenie karnetu, otrzymujesz godzinny trening oraz godzinę wolnego skakania PLUS koszulkę sekcji i kartę członkowską.

tel. 511 603 300
mielec@jumpplanet.pl

Wtorek

➡️ 16:00 – gr. początkująca

➡️ 17:00 – gr. średniozaawansowana

➡️ 18:00 – gr. zaawansowana

Środa

➡️ 17:00 – gr. średniozaawansowana

➡️ 18:00 – gr. zaawansowana

Sobota

➡️ 10:00 – gr. początkująca

➡️ 11:00 – gr. średniozaawansowana

Zajęcia prowadzi Trener Kuba

Cennik

Karnet 4 wejścia – 140 zł
Karnet 8 wejść – 240 zł
Karnet 12 wejść – 320 zł

ZAJĘCIA GIMNASTYKA DLA SMYKA

tel. 511 603 300
mielec@jumpplanet.pl

Poniedziałek

➡️ 16:45 – Gimnastyka dla Smyka

Zajęcia prowadzi trener Ania

Cennik

Karnet 4 wejścia – 140 zł

ZAJĘCIA CHEERLEADERS

tel. 511 603 300
mielec@jumpplanet.pl

Poniedziałek

➡️ 17:45 – Gimnastyka dla Smyka

Zajęcia prowadzi trener Ania

Cennik

Karnet 4 wejścia – 100 zł
Marzysz o umiejętności wykonania salta, gwiazdy i innych figur akrobatycznych?

Z nami na pewno Ci się uda! Profesjonalne wyposażenie i wykwalifikowana kadra trenerska zapewniają bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń, dlatego w JUMP PLANET każdy jest w stanie rozwinąć zdolności gimnastyczne. Zarówno dzieciom, jak i dorosłym oferujemy:

  • ćwiczenia ogólnorozwojowe, pozwalające utrzymać doskonałą kondycję i uwolnić drzemiące pokłady energii;
  • ćwiczenia rozwijające motorykę ciała, koordynację ruchową, równowagę;
  • naukę figur akrobatycznych – dzięki nam w krótkim czasie opanujesz salto, przerzut w bok i inne godne podziwu tricki gimnastyczne;
  • naukę technik bezpiecznego lądowania i amortyzacji upadków, które przydadzą się również w życiu codziennym;

Posiadamy ścieżkę gimnastyczną przeznaczoną dla osób rozpoczynających przygodę ze skakaniem, na której każdy opanuje nowe umiejętności akrobatyczne, a także dwa tory przeszkód przeznaczone dla amatorów ekstremalnych przeżyć, którym nie straszny jest runmageddon!

Akrobatyka i ćwiczenia na trampolinach są doskonałą formą spędzania czasu wolnego. Wspierają kondycję fizyczną, rozwijają zdolności motoryczne – koordynację ruchową, gibkość, rozciągliwość. Dzięki nam oderwiesz się od codziennej rutyny, a przy tym opanujesz figury, które wzbudzą podziw znajomych i rodziny. Profesjonalna kadra trenerska zadba o Twoje bezpieczeństwo i zapewni niezapomnianą zabawę!

Nasi trenerzy przygotowani są do nauczania podstaw z zakresu akrobatyki, jednak sprostają także oczekiwaniom sportowców, chcących rozwijać posiadane już umiejętności.

Akrobatyka w Mielcu

Któż nie marzy o byciu sprawnym i wygimnastykowanym… Niektórzy jednak robią krok dalej i dokładają do tych marzeń wykonanie salta, gwiazdy i innych figur akrobatycznych. Mowa o Tobie? Świetnie się składa!

Zacznij z nami ćwiczyć akrobatykę

Jump Planet to miejsce, w którym razem z naszą wykwalifikowaną kadrą trenerską rozwiniesz swoje zdolności gimnastyczne. Nieważne, ile masz lat – ważne, czego się z nami nauczysz!

Oferta akrobatyki w JUMP PLANET

Zajęcia w Jump Planet obejmują przede wszystkim ćwiczenia ogólnorozwojowe, dzięki którym możemy uwolnić drzemiące w nas pokłady energii oraz wyrobić doskonałą kondycję. To jednak nie wszystko – akrobatyka to także ćwiczenia rozwijające motorykę ciała, koordynację ruchową i równowagę. Zapewniamy naukę figur akrobatycznych – dzięki nam w krótkim czasie opanujesz salto, przerzut w bok i inne godne podziwu tricki gimnastyczne. I wreszcie – nie zapominamy o odpowiednim finiszu. Na naszych zajęciach opanujesz techniki bezpiecznego lądowania i amortyzacji upadków, które przydadzą się również w życiu codziennym.

Akrobatyka dla każdego!

Zapraszamy do Jump Planet bez względu na Twoje dotychczasowe doświadczenia z akrobatyką. Na ścieżce gimnastycznej przeznaczonej dla osób rozpoczynających przygodę ze skakaniem swoje umiejętności akrobatyczne może rozwijać każdy. Z kolei dla amatorów ekstremalnych przeżyć, którym niestraszny jest Runmageddon czy inne biegi typu OCR, mamy dwa tory przeszkód. Odważysz się?

 

Nasi trenerzy mają odpowiednie przygotowanie do nauczania podstaw z zakresu akrobatyki dla początkujących. Są także w stanie sprostać oczekiwaniom osób na poziomie zaawansowanym, które chcą rozwijać posiadane już umiejętności. Dzięki wiedzy i doświadczeniu trenerów każdy wyjdzie z naszych zajęć usatysfakcjonowany.

Aktywne spędzanie wolnego czasu

Ćwiczenia na trampolinach i akrobatyka w Jump Planet to doskonała forma spędzania wolnego czasu w sposób aktywny. Prowadzone przez nas zajęcia rozwijają kondycję fizyczną oraz cechy motoryczne – koordynację ruchową, szybkość, zręczność i gibkość. Dzięki nam oderwiesz się od codziennej rutyny, a przy tym opanujesz figury, które wzbudzą podziw znajomych i rodziny. Co więcej, profesjonalna kadra trenerska zadba nie tylko o Twoją kondycję i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń, ale zapewni także niezapomnianą zabawę! Nie wierzysz? Przekonaj się!

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up