Park nieczynny!

Zajęcia sportowe dla dzieci, trampoliny dla dzieci w Krakowie

Zajęcia sportowe dla dzieci Kraków

Dobra zabawa to coś, za czym przepadają wszystkie dzieci. Trudno im się dziwić – pełne energii, same nierzadko szukają sposobów, by dać jej upust. Warto zatem uprzedzić ich działania i zaproponować im takie aktywności, które nie tylko pozwolą się wyszaleć, ale zarazem będą miały pozytywny wpływ na rozwój ich cech motorycznych, sprawności fizycznej i koordynacji. Wiemy, jak ważna jest aktywność ruchowa najmłodszych, dlatego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę zajęć sportowych dla dzieci w Krakowie.

Zajęcia sportowe dla dzieci – Kraków

W naszym parku trampolin JUMP PLANET szczególną uwagę poświęcamy najmłodszym gościom, dbając o to, by czekała na nich świetna zabawa przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. W zależności od wieku dzieci, nasi animatorzy wymyślają dla nich zadania, zachęcając tym samym maluchy do działania i pozwalając im w kreatywny, a jednocześnie przyjemny sposób spędzić czas.

W grę wchodzi nie tylko beztroska, swobodna zabawa na naszych trampolinach, ale także rozmaite ćwiczenia ruchowe, które pozwolą rozwinąć cechy motoryczne i umiejętności, mające istotny wpływ na sprawność fizyczną u dzieci. Zajęcia sportowe dla dzieci w Krakowie to ponadto gry zespołowe, takie jak siatkówka, koszykówka czy popularny zbijak. Istnieje również możliwość skorzystania ze ścianek wspinaczkowych oraz nauki figur akrobatycznych pod okiem naszych animatorów-trenerów.

Zabawa nie tylko dla najmłodszych

Jeśli chodzi o zajęcia sportowe dla dzieci, Kraków Centralna oferuje też atrakcje dla nieco starszych pociech. Naszym gościom dajemy możliwość wcielenia się w wojownika ninja, który ma za zadanie pokonać tor przeszkód i stoczyć walkę na poduchy na wąskiej kładce. Dzieci mają ponadto szansę na szaloną zabawę w basenie pełnym gąbek, a animatorzy nie pozwolą, by którekolwiek z nich narzekało na nudę! Oferujemy także możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej lub urodzinowej na terenie naszego parku trampolin, a dorośli opiekunowie podczas beztroskiej zabawy podopiecznych mogą po prostu odpocząć w strefie relaksu, obserwując wyczyny swoich pociech.

Jeśli szukasz miejsca, w którym dziecko aktywnie spędzi czas na zabawie, a Ty w tym czasie odpoczniesz – przyjdź do nas! Przekonaj się, że park trampolin JUMP PLANET to przestrzeń w sam raz dla Ciebie i Twoich maluchów!

Dla dzieci

JUMP PLANET otacza szczególną troską swoich najmłodszych gości i zapewnia świetną zabawę przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Nasi trenerzy organizują dzieciom atrakcyjne zajęcia, w zależności od ich wieku oraz oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę, iż praca z najmłodszymi wymaga ogromnej fantazji, kreatywności, energii oraz pozytywnego usposobienia, a jednocześnie odpowiedzialności za ich komfort i zdrowie.

Naszym najmłodszym Gościom oferujemy:
  • beztroską zabawę na wybranych trampolinach;
  • ćwiczenia uniwersalne, rozwijające motorykę i sprawność fizyczną;
  • grę w zbijaka i siatkówkę
  • możliwość wcielenia się w wojownika Ninja, który musi pokonać tor przeszkód oraz stoczyć walkę na poduchy na wąskiej kładce
    szaloną zabawę w basenie z gąbkami
  • naukę figur akrobatycznych (salta, gwiazdy i innych ciekawych tricków)
  • wspinaczkę po ściankach

Wszystko odbywa się pod czujnym okiem naszych trenerów, którzy są również animatorami wszelkich zabaw i nie pozwalają naszym najmłodszym Gościom nawet na chwilę nudy!

Organizujemy również niezapomniane przyjęcia urodzinowe i inne imprezy okolicznościowe dla najmłodszych.

Opiekunom zapewniamy wypoczynek w sferze relaksu i możliwość obserwacji doskonałej zabawy podopiecznych.

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up