Akrobatyka

photo1

Akrobatyka dla dzieci

Dzieci mają naturalną potrzebę ruchu, jednak wiele aktywności często im się nudzi. Jeśli szukasz zajęć, które zainteresują Twoje dziecko na dłużej, to mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Akrobatyka dla dzieci w JUMP PLANET to zajęcia, na których nikt się nie nudzi! To ćwiczenia, które pozwolą Twojemu dziecku wykorzystać nadmiar energii, a dodatkowo nauczą go wykonywania wielu akrobatycznych figur, którymi zachwyci rówieśników.

Akrobatyka sportowa, czyli zabawa i gimnastyka

Salta, gwiazdy i szpagaty wykonywane w locie to tylko kilka przykładowych figur, które Twoje dziecko może nauczyć się wykonywać podczas naszych zajęć. Akrobatyka to ćwiczenia, które poprawiają nie tylko kondycję fizyczną, ale także poczucie równowagi, motorykę, a także koncentrację i dyscyplinę. Jednak to nie tylko kształtowanie prawidłowej postawy i wzmacnianie mięśni, to także pokonywanie własnych słabości i lęków, oraz dawka pozytywnych emocji pomagających pozbyć się stresu i poprawić nastrój.

Akrobatyka przydaje się także poza halą sportową. Dzięki treningom Twoje dziecko doskonale pozna możliwości i ograniczenia swojego ciała. Podczas zajęć pozna techniki amortyzacji upadków i bezpiecznego lądowania, to może mu się przydać w wielu sytuacjach, takich jak, chociażby przewrotka na rowerze czy na rolkach.

Czy akrobatyka jest bezpieczna?

Wielu rodziców zastanawia się, czy zajęcia z akrobatyki sportowej, to aktywność bezpieczna dla ich latorośli. W JUMP PLANET doskonale rozumiemy Wasze obawy i dlatego nasze zajęcia przystosowane są dla dzieci o różnym wieku i poziomie sprawności. Nasi trenerzy podchodzą indywidualnie do każdego ćwiczącego, dzięki czemu Twoje dziecko nauczy się bezpiecznie wykonywać poszczególne figury akrobatyczne. 

Zajęcia z akrobatyki to nie tylko skomplikowane układy i figury, to także ćwiczenia ogólnorozwojowe poprawiające postawę i wzmacniające mięśnie. Przede wszystkim jest to aktywność, która przynosi dzieciom ogromną satysfakcję. Już po kilku zajęciach mogą pochwalić się nowymi umiejętnościami, których nie nauczą się na tradycyjnych zajęciach wf.

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia z akrobatyki?

Jeżeli Twoje dziecko nie potrafi usiedzieć spokojnie w miejscu, a sporty drużynowe, takie jak na przykład piłka nożna, wydają mu się nudne, to akrobatyka sportowa jest wyzwaniem w sam raz dla niego. W JUMP PLANET nie tylko uczymy różnorodnych figur akrobatycznych, ale także pozwalamy dzieciom uwolnić nadmiar energii. Zajęcia z naszymi wykwalifikowanymi trenerami to także fantastyczna zabawa. Są oni przygotowanie do pracy z najmłodszymi, potrafią więc okiełznać każdego malucha.

Nasze parki trampolin znajdziesz aktualnie w 12 lokalizacjach, między innymi w Lublinie, Pile, Łodzi i Krakowie. W każdym z nich mamy specjalną ścieżkę gimnastyczną przeznaczoną dla początkujących, a nasze obiekty przechodzą rygorystyczną kontrolę, gwarantującą idealny stan trampolin. Nie musisz więc obawiać się o bezpieczeństwo swojego dziecka. Zapisz je na zajęcia z akrobatyki i zobacz, jak wiele radości możesz mu zapewnić w ten sposób.

scroll up