Park trampolin w Opolu


Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa,
park w Opolu pozostaje nieczynny do odwołania.
Informacja504 656 560
Start
Atrakcje Cennik i bilety

Honorujemy OK system, FitSport, FitProfit,
Karty Dużej Rodziny


Godziny otwarcia

Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa
park w Opolu pozostaje nieczynny do odwołania.

Zobacz jak dojechać

Kup bilet

jumpticket indywidualny

Pon. - Pt.
23 zł/h
Kup bilet

jumpticket grupowy (min. 6 osób)

Pon. - Pt.
18 zł/h
Kup bilet

jumpticket indywidualny

Sob., Ndz. i Święta
27 zł/h
Kup bilet

jumpticket grupowy (min. 6 osób)

Sob., Ndz. i Święta
22 zł/h
Kup bilet

Każdy Gość zobowiązany jest do wypełnienia i podpisania formularza rejestracyjnego. Dzieci i młodzież do 18 roku życia, muszą posiadać formularz- zgoda rodzica, wypełniony oraz podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego

Pobierz zgodę rodzica Pobierz formularz rejestracyjny
Zobacz pełen cennik atrakcji

Atrakcje Jump Park Opole

Aby ciekawie spędzić wolny czas, warto wybrać się do Jump Planet. To niepowtarzalne miejsce zachwyciło już setki osób z okolic Opola. Obiekt wyposażono w rekreacyjne i sportowe trampoliny o łącznej powierzchni liczącej ponad 1 tys. m kw., a także w dodatkowe elementy w postaci basenu z gąbkami, koszy do koszykówki, rowerów, skakanek. To jednak nie wszystkie atrakcje w Opolu. Warto skorzystać ze ścianki wspinaczkowej oraz specjalnej strefy dla snowboardzistów i skaterów. Uwagę zwraca ścieżka gimnastyczna (jedna z wielu atrakcji w Opolu i okolicach), na której wykonuje się rozmaite tricki i akrobacje. Interesująco zapowiada się ponadto kino 9D. Park trampolin stanowi wyjątkowy punkt na mapie, dzięki czemu Opole przyciąga zarówno dorosłych, jak i dzieci. Obiekt spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Pozwala na połączenie dobrej zabawy i aktywności fizycznej. Po wyczerpującym treningu w województwie opolskim można zatrzymać się w strefie relaksu, by odprężyć się, popijając aromatyczną kawę lub orzeźwiające napoje.

W Jump Planet w Opolu organizujemy szereg dodatkowych zajęć, np. lekcje gimnastyki. Proponujemy także naukę akrobacji pod okiem wykwalifikowanego personelu. Osobom, którym zależy na wzmocnieniu tężyzny fizycznej i redukcji tkanki tuszowej, szczególnie polecamy fitness na trampolinach. Popularnością cieszą się ćwiczenia drużynowe, m.in. siatkówka i zbijak. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwają profesjonalni trenerzy. Należy wspomnieć też o atrakcjach w Opolu dla najmłodszych, które wspomagają rozwój motoryki i sprawności fizycznej. Organizujemy również imprezy urodzinowe, obejmujące zabawę na trampolinach, napoje, prezent dla solenizanta, udekorowanie sali, zastawę stołową. Zapewniamy opiekę animatora. Planując atrakcje na weekend, warto uwzględnić w nich park trampolin. Obiekt sprawdza się nie tylko w przypadku klientów indywidualnych, ale także pracowników firm. Spotkania integracyjne w Opolu to doskonały sposób na to, by zwiększyć lojalność i zaangażowanie zespołu, co przekłada się na wzrost konkurencyjności w branży.  

scroll up