Zbijak

3

Zbijak zabawa nie tylko dla najmłodszych

Park trampolin to miejsce, w którym znane gry i zabawy nabierają zupełnie nowych kształtów. Dzięki czemu są doskonałą zabawą zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. JUMP PLANET to aż 12 lokalizacji w całej Polsce, to miejsca, w których oderwiesz się od codzienności. Zbierz grupę przyjaciół albo zabierz do nas swoją klasę, a nasi instruktorzy pokażą Wam, jak można fantastycznie się bawić, grając w gry znane z tradycyjnego boiska. Jedną z nich jest gra w zbijaka. Sprawdź, jak wygląda ta konkurencja na trampolinach.

ZBIJAK

Nasze placówki znajdują się w następujących miastach

Zbijak w zupełnie nowej wersji

Prawdopodobnie wszyscy znamy grę w zbijaka ze szkoły, która jest jedną z najpopularniejszych gier zespołowych niewymagających szczególnego przygotowania. Wystarczy boisko, piłka i dwie drużyny, liczące równą ilość osób. Podobnie jest w przypadku gry w zbijaka, w którego możecie zagrać w JUMP PLANET. Najważniejsza różnica polega na tym, że rozgrywka odbywa się na boisku złożonym z wielostanowiskowych trampolin.

Zbijak na trampolinach, znany też pod nazwą dodgeball, to najwyżej sześcioosobowe drużyny, które prowadzą rozgrywkę przy użyciu jednocześnie trzech piłek. Gra polega tak jak w wersji na tradycyjnym boisku, na wyeliminowaniu przeciwników w określonym czasie. Tu dodatkowym przeciwnikiem jest poczucie równowagi, większość uników może skończyć się upadkiem. Ta wersja zbijaka jest zdecydowanie bardziej dynamiczna, ale przez to daje też więcej emocji i radości.

Korzyści z grania w zbijaka na trampolinie

Gra w piłkę dowolnego rodzaju to nie tylko rozrywka, ale również doskonały trening. Zbijak to także gra, która pozwala na poprawę kondycji i rozwijanie zdolności motorycznych. Jest ona świetnym sposobem na naukę współpracy i rywalizacji. Gra w zbijaka na trampolinach to doskonały pomysł na spędzanie czasu dla dzieci i dla dorosłych. I to przez cały rok! Dzięki wykorzystaniu amortyzującego podłoża stary dobry zbijak zyska nowe oblicze.

Wyobraź sobie rzuty z wyskoku, które tu będą naprawdę wysokie, odbicia od ścian, które także są trampolinami i dynamiczne uniki, które nie kończą się obrażeniami. Szalona gra w zbijaka to także okazja do spalenia nadmiaru kalorii. Jednoczesne skakanie na trampolinie, rzucanie piłką czy unikanie uderzenia, dodatkowo znakomicie wpłynie na rozwój koordynacji ruchowej. Umiejętności zdobyte w trakcie rozgrywki przydadzą się więc także na co dzień.

Zbijak, czyli sposób na doskonałą zabawę

Jeżeli lubisz rywalizację i nie boisz się wyzwań, to gra w zbijaka na trampolinach będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. JUMP PLANET to miejsce, w którym możesz bezpiecznie bawić się i uprawiać sport całą rodziną. Zbijak jest jedną z wielu aktywności, jaką możesz u nas realizować. To prosty sposób, by zdrowo się zmęczyć, odpocząć od codziennych obowiązków i odprężyć się po całym dniu spędzonym w pracy. Zabierz ze sobą przyjaciół lub rodzinę, to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu w radosnej atmosferze.

Zbijak to gra, która daje same korzyści, angażuje cały organizm i pozwala naprawdę się wyluzować. Dzieciaki spożytkują w ten sposób nadmiar energii, a ty wzmocnisz mięśnie i poprawisz sylwetkę. Sprawdź, która z lokalizacji jest najbliżej Twojego domu i wpadnij do nas jak najszybciej!
scroll up