Siatkówka

3

Zajęcia z siatkówki dla dzieci

JUMP PLANET to przede wszystkim innowacyjny park rozrywki. Główną atrakcją naszego ośrodka są oczywiście trampoliny. Kochają je zarówno dzieci, jak i dorośli. Jednak obok ponad setek m2 trampolin znajdziesz także inne atrakcje. W sezonie letnim możecie skorzystać z naszej plaży. Mamy wyjątkowe boisko, na którym prowadzimy zajęcia z siatkówki plażowej, u nas poczujecie się jak na słonecznej plaży.

SIATKÓWKA

Nasze placówki znajdują się w następujących miastach

Siatkówka dla dzieci, czyli zajęcia na piasku

Gry zespołowe uczą współpracy, szacunku dla innych graczy, ale także rywalizacji i walki. Jedną z gier tego rodzaju jest siatkówka, w którą grają z powodzeniem już dzieci z pierwszych klas szkoły podstawowej. W JUMP PLANET stawiamy na kompleksowy rozwój naszych klientów, dlatego postanowiliśmy, że same trampoliny to za mało. Stworzyliśmy wygodne boiska, na których prowadzimy zajęcia siatkówki dla dzieci. Zbierz grupę znajomych dzieciaków albo wybierzcie się do nas całą klasą, a nasi instruktorzy pokażą jak gra się w siatkówkę.

Nauka siatkówki nie musi być nudna, wiedzą o tym trenerzy zatrudnieni w naszym parku trampolin. Potrafią poradzić sobie z najbardziej nawet rozbrykaną gromadką. Pokażą Waszym dzieciakom, na czym polega gra w siatkówkę. Wyjaśnią zasady i nauczą jak grać, aby nie zrobić sobie przypadkiem krzywdy. Oczywiście każde zajęcia są poprzedzone rozgrzewką, a my dobrze wiemy, jak zadbać o bezpieczeństwo Waszych dzieci.

Dlaczego warto wybrać się na zajęcia z siatkówki?

Zajęcia z siatkówki dla dzieci to doskonała okazja do tego, aby wstać od biurka, oderwać się od komputera i rozruszać swoje ciało. Nasze boisko znajduje się na piaszczystej plaży, dlatego gramy na nim boso. Kontakt z sypkimi piaskiem to dodatkowy masaż, który każdemu sprawia przyjemność. Ponadto zajęcia z siatkówki na piasku, to zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż wersja rozgrywana na klasycznym boisku. Tu każda przewrotka kończy się śmiechem. Miękki piasek skutecznie łagodzi upadki.

Dzieci mają naturalną potrzebę ruchu, jeżeli chcesz, aby rozpierająca je energia znalazła bezpieczne ujście, zabierz je do nas. W JUMP PLANET przez cały rok dzieje się coś ciekawego. Największą popularnością cieszą się oczywiście trampoliny, ale warto wiedzieć, że można u nas także zagrać w siatkówkę. Nie musisz jechać nad morze, żeby zagrać w siatkówkę plażową, zapraszamy na nasze piaszczyste boisko w wielu lokalizacjach w całym kraju.

Nauczymy Twoje dziecko grać w siatkówkę

Gra w siatkówkę należy do dyscyplin często wybieranych przez dzieci. Żeby w nią zagrać, nie potrzebują dużego boiska, a ilość zawodników może się zmieniać. Jednak aby w pełni cieszyć się rozgrywką, warto jest poznać zasady, jakie nią rządzą. W JUMP PLANET organizujemy zajęcia siatkówki dla dzieci, w których czasie dowiadują się, na czym polega gra, oraz jak grać, aby nie zrobić krzywdy sobie lub innym zawodnikom. 

Zapraszamy do naszych parków trampolin w 12 miastach w Polsce. Znajdziecie tu mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Na naszej plaży możecie rozegrać latem rodzinny mecz siatkówki. Jeżeli jesteś rodzicem i chcesz skorzystać z innych atrakcji, chętnie zajmiemy się Twoim dziećmi, organizując im zajęcia z siatkówki. Znajdź lokalizację JUMP PLANET najbliżej Twojego domu i wpadnij do nas z całą rodziną. Zapraszamy!

scroll up