Park trampolin w Ksawerowie


Witaj w Jump Planet!
Tutaj grawitacja nie istnieje.
Informacja503 434 349
Start
Atrakcje Cennik i bilety

Godziny otwarcia

Godziny pracy parków

Poniedziałek – piątek
14.00 – 20.00

Sobota - niedziela
10:00 – 20:00
Zobacz jak dojechać

Jump Planet jest nowoczesnym parkiem trampolinowym, który oferuje liczne możliwości aktywnego spędzania czasu. Nasze atrakcje zapewniają niezapomniane emocje zarówno dzieciom i młodzieży, jak i dorosłym, a wśród naszych gości nie brakuje rodzin, przyjaciół ani zorganizowanych grup. Jeśli zastanawiacie się, jakie atrakcje w Ksawerowie są naprawdę godne uwagi, odpowiedź jest prosta – trampoliny! Tutaj czeka na Was znacznie więcej wrażeń niż oferuje siłownia, jogging albo studio fitness. U nas wyszalejecie się za wszystkie czasy, poprawicie kondycję, wzmocnicie mięśnie i spalicie zbędne kalorie. Możecie umówić się tu ze znajomymi, przyjaciółkami lub kolegami z pracy albo w pojedynkę przyjść na profesjonalny trening. W miejscowości Ksawerów podczas zabawy na trampolinach nad gośćmi czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów oraz trenerów, dzięki której każdy może czuć się w pełni bezpiecznie. Najlepsze atrakcje w Ksawerowie i okolicach oferuje wyłącznie nasz park trampolin!

W Jump Planet gwarantujemy ogromny wybór atrakcji, więc jeśli zamieszkujecie Ksawerów, koniecznie sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy. W naszym obiekcie dominują przede wszystkim trampoliny, na których można zorganizować niecodzienne lekcje WF-u albo rozgrywki w zbijaka. Polecamy ponadto profesjonalne zajęcia z akrobatyki, podczas których rozwiniecie koordynację ruchową i opanujecie figury akrobatyczne. Nasz park trampolin prowadzi także zajęciach fitness będące świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chciałby zredukować masę ciała i wyrzeźbić sylwetkę. W miejscowości Ksawerów oferujemy ponadto specjalne atrakcje dla najmłodszych miłośników trampolin oraz ciekawe imprezy okolicznościowe. Na życzenie zorganizujemy np. imprezę urodzinową lub formową imprezę integracyjną. Na tym nie kończą się jednak atrakcje w Ksawerowie – miłośnikom ekstremalnych wrażeń proponujemy nocną zabawę w świetle laserów. Już teraz poznajcie szczegóły naszej oferty i przekonajcie się, jak wiele zabawy oraz pozytywnych emocji dostarczą Wam trampoliny. Serdecznie zapraszamy!

Kup bilet

jumpticket indywidualny

Pon. - Pt.
25 zł/h
Kup bilet

jumpticket grupowy (od 6 do 10 osób)

Pon. - Pt.
21 zł/h
Kup bilet

jumpticket indywidualny

Sob., Ndz. i Święta
28 zł/h
Kup bilet

jumpticket grupowy (od 6 do 10 osób)

Sob., Ndz. i Święta
22 zł/h
Kup bilet

Każdy Gość zobowiązany jest do wypełnienia i podpisania formularza rejestracyjnego. Dzieci i młodzież do 18 roku życia, muszą posiadać formularz- zgoda rodzica, wypełniony oraz podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego

Pobierz zgodę rodzica Pobierz formularz rejestracyjny
Zobacz pełen cennik atrakcji

Atrakcje Jump Park Ksawerów

Bądź na bieżąco
Śledź nasze strony

scroll up