Kup voucher Świąteczny

Park trampolin w Ksawerowie koło Łodzi


Witaj w Jump Planet!
Tutaj grawitacja nie istnieje.
Informacja531 399 146
Start
Atrakcje Cennik i bilety

Godziny otwarcia

Godziny pracy parków

Poniedziałek – piątek
14.00 – 20.00

Sobota – niedziela
10.00 – 20.00

Zobacz jak dojechać

Formularz organizacji przyjęcia urodzinowego

Szanowny Kliencie, w celu dokonania rezerwacji przyjęcia urodzinowego prosimy o wypełnienie formularza.
Uwaga:
 • Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z dokonaniem rezerwacji w wybranym terminie! Za dokonanie rezerwacji rozumie się podpisanie umowy oraz wpłatę kwoty zadatku (gotówka, karta lub przelew).

 • Pracownik Jump Planet skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia rezerwacji.

  Pakiet urodzinowy *
  Kliknij, aby zapoznać się z pakietami

  Dodatki (możesz wybrać wiele pozycji)

  * Pola wymagane

  Czy wiecie, że koło Łodzi działa najlepszy park trampolin Jump Planet? To czysta rozrywka dla małych i dużych. Jeżeli lubicie sobie poskakać, zapraszamy do Ksawerowa. Możecie tam spróbować nowoczesnych form aktywnego spędzania czasu. To, czego doświadczycie, to niesamowite emocje i atrakcje, których nie zapomnicie na długo! W Jump Planet w ciekawy i bezpieczny sposób spędzicie czas wolny całą rodziną. Pozwólcie sobie na dobrą zabawę i cieszcie się z aktywności fizycznej. Bardzo często zarówno dzieci, jak i dorośli mają z nią problem. Zdrowy styl życia to nie tylko dieta, ale także ruch! Jeżeli na co dzień znaczną większość czasu siedzicie przy biurku, warto oddać się rozrywce w parku Jump Planet blisko Łodzi. Trampoliny już na Was czekają!

  Trampoliny w Ksawerowie, czyli rozrywka w pobliżu Łodzi

  Nie dajcie się grawitacji! W Jump Planet marzenia dzieci i dorosłych się spełniają. Tutaj każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Atrakcje, z których możecie skorzystać w parku trampolin w pobliżu Łodzi, spodobają się wszystkim członkom rodziny. Wybierzcie rozrywkę, która gwarantuje prozdrowotne korzyści. Jak wygląda trampolina w parku Jump Planet? Jest jej aż 1000 m2! To wszystko składa się na wyposażenie, sprzęt i trampoliny najwyższej jakości. Całość jest na światowym poziomie, który nie odstaje od najlepszych parków tego typu w Europie.

  Jak park trampolin, to tylko ten blisko Łodzi!

  Niedaleko Łodzi znajdziecie najlepszy park trampolin Jump Planet. Co możecie tu znaleźć? Aż 60 trampolin, zarówno rekreacyjnych, sportowych, jak i skośnych! Sprawdźcie strefę koszykówki, w której każdy poczuje się jak Michael Jordan. Zanurzcie się w basenie, wypełnionym miękkimi gąbkami – nie tylko dzieci to pokochają! Zdobądźcie szczyty naszych ścianek wspinaczkowych, postawcie na bezpieczny sport i zaszalejcie w strefie snowboard! Znajdziecie tu także coś dla bardziej zaawansowanych – ELIMINATOR pozwoli sprawdzić swój refleks i szybkość. Po udanej zabawie goście mogą odpocząć w strefie relaksu. Poobserwujcie, jak bawią się inni i odpocznijcie przy pysznym napoju. W parku trampolin Jump Planet możesz także wyprawić urodziny – to będzie niezapomniane wydarzenie! Na wszystkie dzieci czeka Plac Zabaw, gdzie bez przeszkód mogą oddać się dobrej zabawie.

  Kup bilet

  jumpticket indywidualny

  Pon. - Pt.
  30 zł/h
  Kup bilet

  jumpticket grupowy (od 6 do 10 osób)

  Pon. - Pt.
  24 zł/h
  Kup bilet

  jumpticket indywidualny

  Sob., Ndz. i Święta
  32 zł/h
  Kup bilet

  jumpticket grupowy (od 6 do 10 osób)

  Sob., Ndz. i Święta
  26 zł/h
  Kup bilet

  *za każdą przekroczoną minutę doliczamy 0,75 zł

  Każdy Gość zobowiązany jest do wypełnienia i podpisania formularza rejestracyjnego. Dzieci i młodzież do 18 roku życia, muszą posiadać formularz- zgoda rodzica, wypełniony oraz podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego

  Pobierz zgodę rodzica Pobierz formularz rejestracyjny
  Zobacz pełen cennik atrakcji

  Atrakcje Jump Park Ksawerów

  Bądź na bieżąco
  Śledź nasze strony

  scroll up