Akrobatyka dla dzieci i zajęcia z gimnastyki w Łodzi

Bądź na bieżąco
Śledź nasze strony

Poniedziałek:

grupa podstawowa: godz. 17.00 – 18.00
grupa zaawansowana: godz. 18.00 – 19.00

Środa:

grupa podstawowa: godz. 17.00 – 18.00
grupa zaawansowana: godz. 18.00 – 19.00

Cennik:

Jednorazowo pon-pt – 30 zł
Karnet 4 wejścia – 109 zł
Karnet 12 wejść – 269 zł

Jeżeli szukacie ciekawych i bezpiecznych zajęć dla Waszych pociech, z dumą przedstawiamy zajęcia z akrobatyki w parku trampolin Jump Planet koło Łodzi. Niestety w dzisiejszych czasach wiele dzieci nie lubi uprawiać sportu. W wielu przypadkach czas wolny wykorzystują na oglądanie telewizji czy granie na komputerze. Dlatego warto całą rodziną wybrać się do parku Jump Planet, aby wspólnie poskakać. Dzieciom i młodzieży z pewnością się spodoba i będą chciały kontynuować taką aktywność fizyczną. Akrobatyka powietrzna to świetna forma ćwiczeń, a zajęcia regularnie odbywają się w Jump Planet blisko Łodzi.

Akrobatyka dla dzieci w Jump Planet niedaleko Łodzi. Sprawdźcie to!

Zadbajcie o zdrowy rozwój fizyczny swojej pociechy. Akrobatyka dla dzieci pozwala na zdobycie zupełnie nowych umiejętności. Rozwój zainteresowań jest możliwy dzięki parkowi trampolin niedaleko Łodzi! Ksawerów to miejsce, gdzie znajdziecie Jump Planet. To właśnie tam czeka na Was jeden z najlepiej wyposażonych parków w Europie. Znakomicie wyszkoleni pracownicy, ponad 1000 m2 trampolin i super wyposażenie składają się na niesamowite emocje i pozytywne recenzje gości. Akrobatyka to pasjonujący sport, który pozwoli dzieciom pokochać bezpieczną aktywność fizyczną. Co znajdziecie w parku Jump Planet? Dobrze wyposażoną salę, gdzie możecie poskakać na super trampolinach, zarówno tradycyjnych, sportowych, jak i skośnych. Mniejszym dzieciom z pewnością spodoba się basen wypełniony miękką pianką, w którym mogą bawić się do woli! Dzięki torom przeszkód poznacie granice wytrzymałości i popracujecie nad kondycją. Wszystko to w parku trampolin Jump Planet!

Akrobatyka to przyjemność w Jump Planet

Zaufajcie profesjonalnym trenerom, dzięki którym Wasze dzieci poznają nowe możliwości! Pod ich czujnym okiem młodsi i starsi rozwiną swoje umiejętności akrobatyczne. Czego można nauczyć się podczas takich zajęć w Jump Planet w Ksawerowie? Figury, które poznacie, to salto, przerzut przez bok i wiele innych. Przeszkoleni pracownicy dbają o bezpieczeństwo i świetną zabawę każdego z uczestników zajęć. Dbanie o swoje zdrowie nie musi być nudne. W ciekawy sposób zróbcie to w parku trampolin Jump Planet.

Sprawdź też inne atrakcje

Atrakcje Cennik i bilety
scroll up