Gratis!

Park trampolin w Łodzi


Witaj w Jump Planet!
Tutaj grawitacja nie istnieje.
Informacja537 973 737
Start
Atrakcje Cennik i bilety

Honorujemy OK system, FitSport, FitProfit,
Karty Dużej Rodziny


Godziny otwarcia

Wejścia tylko o pełnych godzinach

Poniedziałek - czwartek 14 - 20:00
Sobota 10.00- 20:00
Niedziela i Święta 10:00 - 18:00
Zobacz jak dojechać

Kup bilet

JUMPticket indywidualny

Pon. - Pt.
23 zł/h
Kup bilet

JUMPticket grupowy (min. 6 osób)

Pon. - Pt.
18 zł/h
Kup bilet

JUMPticket indywidualny

Sb., Ndz. i Święta
27 zł/h
Kup bilet

JUMPticket grupowy (min. 6 osób)

Sb., Ndz. i Święta
22 zł/h
Kup bilet

Każdy Gość zobowiązany jest do wypełnienia i podpisania formularza rejestracyjnego. Dzieci i młodzież do 18 roku życia, muszą posiadać formularz- zgoda rodzica, wypełniony oraz podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego

Pobierz zgodę rodzica Pobierz formularz rejestracyjny
Zobacz pełen cennik atrakcji

Atrakcje Jump Park Łódź

W Jump Planet znajdziecie rozrywkę na najwyższym poziomie – tutaj prawa grawitacji nie obowiązują! Przekonajcie się, jak wysoko pozwolą Wam sięgnąć nasze trampoliny, które uchodzą za najlepsze atrakcje w Łodzi. U nas zapomnicie o stresującym dniu w pracy, odetchniecie po zaliczonej sesji albo po prostu miło spędzicie sobotnie popołudnie. Czekają tu na Was rozmaite atrakcje – bez względu na to, czy tylko odwiedzacie Łódź, czy mieszkacie tu na stałe, koniecznie sprawdźcie, jak wygląda zabawa w naszym parku trampolin. Przyjdźcie sami, przyprowadźcie dzieci, umówcie się z przyjaciółmi albo z kolegami z pracy – na trampolinach z pewnością nikt nie będzie się nudził. Park trampolin to miejsce, gdzie dobra zabawa czeka na gości bez względu na pogodę za oknem. Doskonała rozrywka to jednak nie wszystko, na co możecie u nas liczyć, bo trampolinowe szaleństwo jest także okazją, by wyrobić kondycję, poprawić koordynację ruchową, wyrzeźbić sylwetkę albo zrzucić zbędne kilogramy.  Jeśli więc  zastanawiacie się, jakie atrakcje w Łodzi i okolicach dostarczą Wam samych pozytywnych wrażeń, nie musicie dłużej szukać – zapraszamy na naszą wyskokową planetę!

Łódź jest jednym z miast, w których możecie skorzystać z szerokiej oferty naszej firmy. Z pewnością znajdziecie tu atrakcję odpowiadającą Waszym preferencjom – bez względu na to, czy zależy Wam na indywidualnym treningu, czy na rozrywce w większym gronie. Zdecydowanych na sportową rywalizację zapraszamy do gry w zbijaka. To tradycyjna zabawa w nowoczesnej odsłonie, która odbywa się na arenie wyposażanej w trampoliny. W Jump Planet Łódź niezapomnianych wrażeń dostarczy także nocne szaleństwo, podczas którego można nie tylko do woli skakać na trampolinach, ale też pobawić się w basenie z gąbkami. Proponowane przez nas atrakcje w Łodzi obejmują ponadto organizację rozmaitych imprez okolicznościowych, w tym przyjęć urodzinowych i spotkań integracyjnych dla firm. Trampoliny wykorzystujemy też na lekcjach WF-u i zajęciach dla dzieci. Nie macie pomysłu na to, jak spędzić wolny czas? Park trampolin z profesjonalną kadrą instruktorów będzie miejscem idealnym dla Was!

scroll up